Wpis z mikrobloga

@matpoz91: No, można tak powiedzieć.. wydaje się żmudne, ale sama jazda wzbudza wiele zachwytu, a to dlatego że rzucasz sobie wyzwanie - będę jechał przepisowo, włączał kierunkowskazy, rozglądał się w lusterkach, trzymał się środka pasa i tak, aż do celu. Na dodatek włączasz sobie jakąś klimatyczną playliste pokroju "American Truck Hits" i w drogę! A tak poza tym to możesz utworzyć własną firmę, w której będziesz po czasie kupował sobie co
@Confileus: sprawdziłem, ale nie porwała mnie ani gra na klawiaturze, ani na padzie... Za to ostatnio przetestowałem grę u kumpla na kierownicy i wrażenia są ZUPEŁNIE inne, brakowało mi tylko papierosa w pysku i czapki z daszkiem by poczuć się jak rasowy trucker xD za to dostałem chyba z 20 mandatów.

Niestety, w domu kierownicy nie mam, więc nie gram :(
@matpoz91: powiem ci, że ja do tej pory nie mam kierownicy.. nie gram za dużo ale gram na myszce. Wtedy są bardzo płynne ruchy kierownicą, spróbuj.. chociaż wiadomo, to nie to samo co kierownica
@matpoz91: gdybam to i ja, ale jak na razie zamówiłem własnoręcznie robionego track ir'a by móc się swobodnie obracać w kabinie. Trochę zabrałem się od dupy strony, bo powinienem raczej pierw kierownicę kupić, a potem się zabierać za trackir'a, ale co tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą to @kartezjusz6644 ma Logitech Formula Force EX, a na olx można wyłapać nawet już od 50zł-150zł.