Wpis z mikrobloga

@kamdz: a tam pierdzielisz. Mi się z Tobą dobrze gadało. Poza tym niektórym trudno ogarnąć sytuację, że spotykasz się z 80 osobami, które znasz tylko z nicka i Twoje wyobrażenie o nich spotyka się z rzeczywistością. Na następnym party będziesz duszą towarzystwa :)
@kamdz: Na pewno twoje wyobrażenie mija się z wyobrażeniem innych. :) Nie przejmuj się takimi głupotami, nie traktuj tego zbyt serio, bo się chłopie wykończysz. Ja na łódzkim spotkaniu darłam się do mikrofonu, tańcowałam i nie zamykała mi się gęba i... nie wiem czy to tak dobrze. :)
@BQP: Gdybym spotkał 80ludzi, których znam z nicka byłoby nice, spotkałem 10osób, które znam z nicka i 70, których nie :p Mi się z Tobą tez dobrze gadało, szkoda tylko, że tak późno się dosiadłem do waszego stolika... Na kolejne party pojadę, tego jestem pewny i wam to gwarantuję, ale chyba wcześniej coś wezmę żeby być jak @Melek, a nie tak jak teraz ;) Pamiętam jak siedziałem/leżałem w rogu i
@kamdz: ja na swoim pierwszym wykopie byłem najmłodszy z całej ekipy i czułem się jak dupa. Za drugim razem wiedziałem już czego się spodziewać i starałem się być otwarty by poznać innych ludzi. Musisz wyjść tylko z założenia, że cała ekipa to sami swoi a będzie git.

@UkradliMiPuzzle: Ja się teraz niczego nie wstydzę i powiem , że jak dla mnie to jesteś mistrzem :D

Aż zaczynam się bać :)
@kamdz: w sumie może to i lepiej że sobie cicho siedziałeś i się nie wyrywałeś przed szereg, przynajmniej nie musisz się martwić o to ile twojej wypowiedzi znajdzie się na filmie z imprezy;p
@Krzysiek1203_88: Krzychu, nawet mnie nie wkurzaj. Kolejny niedowartościowany się znalazł :) Że tylko przypomnę kolegów od "przybij piątkę" gdzie beczeliśmy ze śmiechu trzymając się za brzuchy :)

@UkradliMiPuzzle: aż się boje zapytać co zrobiłem :) Starałem się cichutko i spokojnie siedzieć w kącie :)
@Krzysiek1203_88: Coś na ten temat wiem ale trzeba trzymać głowę wysoko i iść z uśmiechem przez życie nawet jeśli pułapek jest pełno.

A co do samego wykop party to szkoda że nie mogłem być bo że mnie tam nie było bo wszyscy by się mieli z kogo śmiać :D
@UkradliMiPuzzle: No to w takim razie dlaczego nie miałby się zgodzić na publikacje, przecież i tak każdego tam widział...:o? Ja jestem niefotogeniczny i pewnie na każdym zdjęciu będę miał dzikie miny ale co z tego jak było fajnie;)