Wpis z mikrobloga

Kolejny głupek nie potrafi ogarnąć tego, że ktoś może interesować się jakimś tematem nie będąc z nim bezpośrednio związanym

@obywatel_EN:

wysłał mi takie PW

Hej jak tam Ryu boli bardzo ze ciagle to spoleczenstwo ma silne morlane podstawy i ciagle ludzie twojego pokroju beda uwazani za spoleczny, intelektualny i zwyczajnie ludzki margines ? :)


P.S Wyplacz sie w poduszeczke :D

Masz rację. Połowa społeczeństwa, która tak jak ja należy do grupy "heteroseksualiści popierający związki partnerskie" są przez to społeceństwo uznawane za margines.
  • 30
@gram_w_mahjonga: Nie, nie. Oni są ucziciwi i odwazni, bo mówią wprost. My jesteśy tchórzami, bo nasze poparcie lobby homoseksualnego chowamy za bzdurami o tym, że to jest niby nie tylko dla gejów (dzisiaj tak osioł Hofman w telewizji opowiadał)
@Ryu:

glupek


Gdzie twoja slynna milosc, rownosc i poszanowanie ? :D

Masz rację. Połowa społeczeństwa, która tak jak ja należy do grupy "heteroseksualiści popierający związki partnerskie" są przez to społeceństwo uznawane za margines.


A co chciales zawrzec zwiazek partnerki z zasilkiem i okolicznym MOPS ? Tak to nie dziala :D
@dyktek: Bałem się udostępniać PW wszystkim, ale to zrobiłem i odkąd istnieją PW to jest pierwsza tego typu wiadomość. :)

@obywatel_EN: No widzisz? Tak jak napisałem wcześniej - Nie muszę chcieć zawierać związku z kimkolwiek żeby rozumieć, że takie związki mają prawo istnieć i być prawnie rozpoznawalne.
@Ryu: Oj jaka szkoda ze nie mieszkasz w Holandii tam bys dopiero mogl sie wykazac, pomagajac w walce pedofilom o zalegalizowanie gwalcenia dzieci. Oczywscie sam bys nie mial z tym nic wspolnego ale zapewne bys "rozumial" ze kazdy ma swoje potrzeby. :)

@kolnay1: Na szczescie takie okreslenia sa czysto subiektwyne, a najczesciej sa wypowiadane przez osoby ktore nic w zyciu nie osiagnely i nie osiagna. Proboja sie tylko w ten
@obywatel_EN:

Oj jaka szkoda ze nie mieszkasz w Holandii tam bys dopiero mogl sie wykazac, pomagajac w walce pedofilom o zalegalizowanie gwalcenia dzieci. Oczywscie sam bys nie mial z tym nic wspolnego ale zapewne bys "rozumial" ze kazdy ma swoje potrzeby. :)


Tak samo ja mógłbym ciebie wysłać do Arabii Saudyjskiej, albo Afganistanu żeby delektować się normalnością w postaci silnego patriarchatu i zera praw dla kobiet. :)

najczesciej sa wypowiadane przez