Wpis z mikrobloga

Kolejny głupek nie potrafi ogarnąć tego, że ktoś może interesować się jakimś tematem nie będąc z nim bezpośrednio związanym

@obywatel_EN:

wysłał mi takie PW

Hej jak tam Ryu boli bardzo ze ciagle to spoleczenstwo ma silne morlane podstawy i ciagle ludzie twojego pokroju beda uwazani za spoleczny, intelektualny i zwyczajnie ludzki margines ? :)


P.S Wyplacz sie w poduszeczke :D

Masz rację. Połowa społeczeństwa, która tak jak ja należy do grupy "heteroseksualiści popierający związki partnerskie" są przez to społeceństwo uznawane za margines.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cadael: To pierwsze, taka okazja autentycznie zirytowac Ryu nie trafa sie zbyt czesto (a w zasadzie robie dokladnie to samo co on przy podobnych tematach wiec odplacam pieknym...), ale spokojnie juz koncze ;)

Co do agitacji to on sam to wywlekl, ja mu tylko pw zostawilem wiec jak widac mi bardziej zalezalo tylko zeby sobie on to przeczytal a nie rozwalac tego po mikro.

za uzycie "nieresyntementem" ktore to slowo mnie urzeklo dostajesz
  • Odpowiedz
@obywatel_EN: Do Watykanu to raczej ja powinienem jechać, skoro tam można z dwunastoletnimi chŁopcami leganlnie s--s uprawiać. ;)

a przychodzi prawdziwe zycie i to weryfikuje


No weryfikuje. Z roku na rok co raz więcej państw i stanów w Stanach rozpoznaje związki jednopłciowe, malżeństwa jednopłciowe, albo adopcję przez pary jednopłciowe. W Polsce z roku na rok powoli zmniejsza się ilość nienawiści i dyskryminacji wobc homoseksualistów. Faktycznie życie to wszystko weryfikuje. (i jakbyś pytał - Żadna krowa nie zaczęła dawać zsiadłego mleka tylko dlatego, że przestano gdzieś dyskryminować
  • Odpowiedz
@Ryu:

Do Watykanu to raczej ja powinienem jechać, skoro tam można z dwunastoletnimi chŁopcami leganlnie s--s uprawiać. ;)


Dzisaj Watykan jutro Holandia - pelny pakiet tylko z
  • Odpowiedz
@obywatel_EN:

W sumie wywlekles moje glupiutkie pw na forum publiczne, czyli zabolalo (i dobrze bo mialo zabolec :D)


Uznałem, że nie będę samolubny i niech inny się z tego głupiutkiego liściku pośmieją. :)
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga:

Przecież na związkach partnerskich głównie skorzystają pary heteroseksualne.


Ta... przez cały czas trwania całej tej dyskusji o konkubinacie po raz pierwszy naprawdę poczułam się dyskryminowana z racji bycia heteroseksualistą. Wszyscy politycy, publicyści i działacze mieli mnie w dupie. W ogóle ja, jako cichy przeciętny heteryk nie byłam w tych dyskusjach zauważana. Homo, homo, homo... temat hetero konkubinatów zniknął, jakby nas w tym kraju kutwa nie było.
  • Odpowiedz