Wpis z mikrobloga

@AncyMoon: Mechy też są ;) Jest to połączenie starego COD-a, Titanfalla i Crysisa (możesz chodzić se przezroczysty, itd.). Multi jest zajebisty, intensywny. Tryb COOP też fajny - EXO się zwie (czyli taki aktywny defence tower, ale dużo różnych zabawek jest). Co do samej gry, dużo specjalizacji i personalizacji. Możesz se obrać jakąś ścieżkę i ją rozwijać.
@internetowyjanusz: zacheciles mnie do kupna,chyba się skusze.Mój ostatni prawilny Cod to World at War,ale uwielbiam klimat Titanfalla i Cryzysa.Dzięki za odpowiedz,idę kontemplowac nad zakupem.psss....co za czasy nastaly, jeśli czlowiek rozważa zakup nowego Cod-a:-)
Titanfalla i Cryzysa


@AncyMoon: Jeśli tak, to w 100% zadowolony będziesz. Ja grałem w titanfalla w darmowym weekendzie, zajebiście mi się skakało, mechy, zabawa... ale nie kupiłem, bo były screeny z COD:AW, że mniej więcej coś podobnego. No i wyszło. Najlepsze rzeczy wyciągnięte z Titana, Crysisa i starego dobrego COD-a.
Tryb UPLINK to najlepsze co się mogło trafić w dotychczasowych grach multiplayer.


EDIT: tryb "gry w siatkówkę", podajecie sobie "piłkę" aby wrzucić do celu, zajebista zabawa. W połączeniu z lataniem jak w Titanfall jest wypas.


@internetowyjanusz: top lel, taki sam tryb był już w Unreal Tournament 2004 pod nazwą Bombing Run a teraz to jakieś objawienie? ( ͡º ͜ʖ͡º)