Wpis z mikrobloga

Kiedy czytam komentarze typu...

Za darmo nie dostał na pewno jakoś ich sprowokował


Mógł nie chodzić nocą pijany po mieście


Jakby nie był pijany to by nie dostał


Policjanci mogli poczuć się zagrożeni bo była noc i był pijany


Trochę może przesadzili, ale na pewno im wygrażał


... to dopada mnie taki autentyczny smutek, że nawet przedstawiciele młodego pokolenia mają tak wiernopoddańczy stosunek do instytucji państwowych.

Ludzie, w normalnym kraju nie bije się pijanych ludzi na ulicach, nawet jeśli "przeszkadzają w interwencji". Policjantkę nie miały prawa "ponosić nerwy", a pałka policyjna nie służy do "wybijania z głowy" nawet najbardziej chamskich odzywek.

To są standardy zachowań, które mogłyby być standardami policji białoruskiej czy rosyjskiej, ale na pewno nie powinny mieć miejsca w kraju, który aspiruje do miana państwa europejskiego.

I takie mam wrażenie, że ludzie usprawiedliwiający takie ewidentne katowanie leżącego człowieka robią to po prostu... ze strachu.

Tak.

No bo co jeśli wcale nie żyję w kraju, w którym praca się opłaca, leczą nas dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki, dobrze zarabiający nauczyciele uczą nasze dzieci a dobrze zarabiający policjanci dbają o nasze bezpieczeństwo?

Łatwiej odwrócić głowę od problemów.

Potem obejrzałam konferencję prasową prokuratury i policji i zrobiło mi się jeszcze smutniej, bo nie dostrzegłam ani jednej małej nutki refleksji nad tym co się stało.

#4konserwy #wipler #oswiadczenie #fokfok #pewniezarazktosprzyjdzieipowiezespamujemutagami

Zawiedziona i zasmucona foka jest zawiedziona i zasmucona.
layla_ - Kiedy czytam komentarze typu...


 Za darmo nie dostał na pewno jakoś ich sp...

źródło: comment_keTJICjouQINwqBR9gi5QSMFheiyqVWv.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@layla__: A mnie nic nie zdziwi. Większość zwolenników PO (chociaż nie tylko ich) jest wychowana w permanentnym poddaństwie i uległości wobec władzy. Widać to na każdym kroku. Władza może zrobić z obywatelami co zechcę, przepchnąć każdą ustawę, pobić kogo ma tylko ochotę. Został pobity? Widocznie mu się należało!

@bogdan607: Pierwszy.
  • Odpowiedz
I takie mam wrażenie, że ludzie usprawiedliwiający takie ewidentne katowanie leżącego człowieka robią to po prostu... ze strachu.


@layla__: celne spostrzeżenia, ale nie doszukuj się logiki.

To jest brudna
aaandrzeeey - > I takie mam wrażenie, że ludzie usprawiedliwiający takie ewidentne ka...
  • Odpowiedz
Ludzie, w normalnym kraju nie bije się pijanych ludzi na ulicach, nawet jeśli "przeszkadzają w interwencji".


@layla__: Yhm, dlatego np. w USA jeśli ktoś stawia się policji (w jakikolwiek sposób) to jakby prosił się o kłopoty. Ja tam uważam, że policja dała ciała - są profesjonalniejsze metody pacyfikowania. Ale Wipler fizycznie popchnął policjanta (choć niektórzy twierdzą, że nie policjanta a rękę) i machał w jego stronę rękami. Tak się nie
  • Odpowiedz
@Espo: Tak, ponieważ jestem przeciwna przemocy fizycznej wobec bezbronnego człowieka, bez względu na jego pochodzenie czy poglądy. Oczywiście musiałeś mnie obrazić ('wypociny"), ależ jesteś zaślepiony tą swoją wojenką.

@Tamerlan:

o pojawiły by się głosy, że powinni mu mocniej, przepraszam za słowo, #!$%@?ć.


Nie wiem czyje głosy, ale na pewno nie moje, idź snuć swoje insynuacje gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@layla__:

... to dopada mnie taki autentyczny smutek, że nawet przedstawiciele młodego pokolenia mają tak wiernopoddańczy stosunek do instytucji państwowych.


Dodam może trochę optymizmu do tego smutnego
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Odnosisz się do wypowiedzi @espo, który zastosował wobec mnie jakiś dziwny zarzut, więc tak odbieram Twoją wypowiedź. Jeśli nie dotyczy mnie, to jej do mnie nie adresuj, "tendencje na wypoku" mnie nie obchodzą.
  • Odpowiedz