Wpis z mikrobloga

@Mglisty: No właśnie ostatnio widziałem w Auchan za ok 120zł w takim fajnym pudełko. W sumie mógłbym sobie zażyczyć od żony pod choinkę ale jak ma leżeć to nie wiem czy ma sens
  • Odpowiedz
@robvan: Dla mnie nie warte tych pieniędzy. Zagrać można ale nie oczekuj nie wiadomo czego. Jeśli będziesz w nim doszukiwał na siłę fallouta to się zrazisz. Jak podejdziesz do niej jako do taktycznej gry post apo z elementami Rpg to może Ci się spodoba :) Dla mnie niewypał.
  • Odpowiedz
@m00n: no właśnie ze screenów i filmików bardziej mi to przypomina Fallout Tactics niż F2/F1. FT przeszedłem ale bez żadnej mięty. Ot fajna gierka. No dobra to mnie chyba jednak przekonaliście żeby poczekać aż cena spadnie do 30zł :)
  • Odpowiedz
@robvan: to nie jest fallout na pewno, zupełnie inny świat, zupełnie inne uniwersum, łączy je postapo. Mnie się wasteland 2 bardzo podobało i zagram na pewno jeszcze raz podejmując inne decyzje, bo mają one wpływ na rozgrywkę.

Ja grałem na samym początku, bez żadnych patchy, także było trochę bugów, teraz wyszło kilka naprawdę sporych poprawek (i ilościowo i wielkościowo), także myślę jest już ok. Ja ze swojej strony polecam. Bardzo fajny cRPG w klimatach postapo, mnóstwo świetnych dialogów, różnych smaczków.

Grę przeszedłem w około 60 godzin, ale nie mogłem ukończyć kilku questów i na pewno nie odkryłem
  • Odpowiedz
@robvan: Co rozumiesz przez grę jak "Fallout"?

Bo prowadziłem już jedną (nie)ciekawą dyskusję na ten temat (otwórz w nowej zakładce) z pewnym dyletantem.

Od siebie jak najbardziej polecam tę grę. Jedno z najlepszych cRPGów tego roku.
  • Odpowiedz
@wielooczek: Co rozumiem przez grę jak "Fallout" hmm no i co ja mam Ci napisać. To jest jedyna gra w którą za dzieciaka siadałem wieczorem na godzinę a odchodziłem o 8 rano myśląc że minęła właśnie tylko godzina. Dla Fallouta 3/NV kupiłem PS3. No nie wiem co Ci jeszcze napisać. Wiem że Westeland 2 to nie Fallout ale jednak taką otoczkę wokół tej gry zrobiono że mam nadzieję że znowu
  • Odpowiedz