Wpis z mikrobloga

@zawszespoko: na gmailu możesz sobie kombinować z kropkami w pierwszym członie, np. abc@gmail.com odbierze też maile od a.bc@, ab.c@, abc.@ itd., ale nie wiem, czy Ci to wystarczy (potem po nagłówkach maila można sobie wyróżnic, na który adres przyszła dana wiadomość)
@tasiu84: osobiście to nie spotkałem jeszcze takiej strony, a korzystam z plusów dość często. Można pisać do adminów takiej strony, żeby zmienili wyrażenie regularne, bo standard adresu email dopuszcza plusy w nazwie ;)
@marrbacca A można potem jakoś zablokować wybrany adres z plusem? Podaję adres na jakiejś lewej stronie np. mojadres+onet@gmail.com i potem zaczyna przychodzić na ten adres spam, wiec go blokuje i jednocześnie wiem kto mnie sprzedał, bo ten adres podałem tylko na onecie.
@goodghost: pewnie. Idziesz do ustawień skrzynki, w zakładce filtr tworzysz nowy filtr z polem do wypełniony mojadres+onet@gmail.com, a później każesz mu robić z tymi emailami co tylko chcesz. Usuwać, oznaczać od razu jako przeczytane itd.
@zawszespoko: alternatywne rozwiązanie:

https://leemail.me

rejestrujesz się i podajesz swój adres z którego korzystasz.

Następnie generujesz dowolną ilość adresów mail dla różnych stron i maile przechodzą przez leemail i docierają do Ciebie. Jeśli już nie chcesz, żeby Cię coś spamowało, wyłączasz dany adres w panelu i tyle :)

Nawet na wypoku rejestrowałem się przez to :)