Wpis z mikrobloga

#coolstory Mój stary chodził z głównym rzecznik policji do liceum. Za każdym razem kiedy widzi go w telewizorze opowiada historię jak podczas pisania matury z polskiego wypisał mu się długopis, zaczął rozglądać się na boki i obok maturę pisał właśnie rzecznik, który miał chyba z 15 długopisów na biurku na wszelki wypadek. Ojciec się go spytał czy pożyczy mu długopis, ten schował wszystkie długopisy do kieszeni marynarki i powiedział ''Nie pożyczę, jesteś moją konkurencją na rynku pracy''. Taki oto z niego człowiek.
N.....i - #coolstory Mój stary chodził z głównym rzecznik policji do liceum. Za każdy...

źródło: comment_IC2VsemCSn9AksrMY9fdIwQbkwrWhxE4.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
''Nie pożyczę, jesteś moją konkurencją na rynku pracy''. Taki oto z niego człowiek.


@Niedokonczone_Zdani: I dlatego właśnie rzecznik policji jest rzecznikiem, a twój ojciec tylko twoim ojcem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: Nie wiesz jeszcze? Wykopki wierza bezkrytycznie w to co im pasuje - obczaj ile znalezisk nieprawdziwych ostatnio wykopali z gownostronek dodanych przez 1-godzinne zielonki a jak ktos zarzuci np JKMowi powiedzenie danej rzeczy to prosza o link do konkretnego nagrania.
  • Odpowiedz
Kiedyś szedłem chodnikiem i zobaczyłem rzecznika siedzącego na ławce, krzyknąłem i pokazałem palcem:

- o! Rzecznik, ty wuju (moderator zabronił mi przeklinać)!

ale mnie zignorował, cham jeden, prostak.
  • Odpowiedz