Wpis z mikrobloga

Napisałem do @Biedronka07 pod jej wpisem komentarz, w którym wyjaśniałem, czemu wrzuciłem go na #czarnolisto. Jako że usunął (on - użytkownik), wiec wrzucam ten komentarz tutaj z małą korektą, będę do niego pewnie w przyszłości linkował, ilekroć jakiś kolejny ochotnik będzie szukał uwagi na mikroblogu:

Czyszczę wykop z ludzi, którzy karierę robią wrzucając tu swoje zdjęcia, a nie pisząc konstruktywne/ciekawe/zabawne komentarze.

Jestem ogólnie wielkim przeciwnikiem idiotycznego systemu oznaczania płci użytkowników, który zamordował piękne zasady: równości w internecie i niemieszania tego co w necie z tym, co poza nim.

Internet KIEDYŚ był wyjątkowym miejscem, w którym liczyło się tylko to, co dana osoba sobą faktycznie jest w stanie zaprezentować, a nie jaką ma pracę, ile ma kasy i jak wygląda. Teraz to się zmienia. A wpisy takie jak twój to woda na młyn tych zmian - ty nałapiesz plusów, zaraz przyleci następna chętna i tak w kółko, będą się zlatywać zewsząd debile, których takie wpisy wielce interesują a poziom dalej będzie leciał w dół...

...i w dół...

...i w dół....

aż na dno.

#oswiadczeniezdupy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyszczę wykop z ludzi, którzy karierę robią wrzucając tu swoje zdjęcia, a nie pisząc konstruktywne/ciekawe/zabawne komentarze.


@Pantokrator: to uważaj, bo Ci jeszcze miejsca na czarnej braknie i co wtedy?
  • Odpowiedz