Wpis z mikrobloga

@Babadook: poniżej tej ceny chodzą ulepy ;) weź się trzymaj od tego z daleka

Chyba, że chcesz go kupić w UK i ubezpieczenie Cie nie #!$%@? to OK ;) tam jest inny rynek, inne ceny i jak co to wal do @benzdriver
  • Odpowiedz
@valdo: Zupełnie nie znam się na rynku samochodów (tym bardziej polskim). To moje pierwsze auto. Jeśli dobrze rozumiem to samochody z kierownicą po prawej stronie są dużo tańsze. O ile? Chcę mieć taką szacunkową kwotę procentową. :)

Dzięki za odpowiedź. @Benzdriver proszę o pomoc jeśli możesz.

Ps. Zależy mi na czymś wygodnym i eleganckim w nowoczesnym wzornictwie. Coś jak właśnie ten Passat. Próg to 4000 funtów.
  • Odpowiedz
@Babadook: Są dużo tańsze bo ubezpieczenie jest tak #!$%@? wzięte z kosmosu, że trudniej sprzedać. No i nie da się wysłać za granice ;) Więc mniejszy popyt = niższa cena.

Z tego co zauważyłem (ja znam świetnie rynek w PL, w UK tak po łebkach) to różnica PL - UK to nierzadko >30%
  • Odpowiedz
@Babadook: Dokładnie tak. Tylko weź sprawdź to ubezpieczenie bo coś mi mówi, że za takiego paska przez pierwszy rok - półtorej zapłacisz tyle samo ubezpieczenia co ta fura jest warta.
  • Odpowiedz
@valdo: 3200 prawie. Nie chcę miesięcznie płacić. Na ubezpieczenie jestem skłonny wziąć kredyt lub odłożyć do marca pieniądze. Liczyłem jednak na maks. 2000. Samochód już mogę wziąć w raty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Babadook: a nie znasz kogoś co mieszka na jakiejś wichurce nieopodal?? Możesz ubezpieczyć na inny adres gdzieś poza miastem i możesz zbić do 1k funa na takim myku :) ja mieszkam w Londynie Ale nigdy nie ubezpieczam tutaj i zawsze zabije tego klocka kombinujac ;)
  • Odpowiedz
@wocb81: Po dodaniu garażu wychodzi ponad 2500. Co ciekawe Porshe Boxstera 97' zarejestruję za 2800. Zmiana kodu pocztowego z HD1 na HD7 to już kwota nieco ponad 2200 funtów. Czy jakoś możliwa jest weryfikacja adresu przez nich?
  • Odpowiedz