Wpis z mikrobloga

Cześć mirki! Wczoraj na głównej jeden z was napisał coś co mnie zaciekawiło. Na amazonie wranglery i im podobne kosztują po przeliczeniu około 100 zł + wysyłka. Właśnie szukam kilku nowych par na zimę i mam pytanie czy ktoś z was zamawiał w ten sposób? Mogę iść do sklepu stacjonarnego, przymierzyć i hodu na internet. Rozmiarówka raczej powinna się zgadzać. A jak z jakością? Ktoś z was robił tak?

Ostatnio chciałem zareklamować spodnie, ponieważ po 3 miesiącach użytkowania się przetarły aż do powstania dziury. Odrzucono reklamacje a nie miałem tyle zaparcia co @konrado0905 . Wydając kilka stów za spodnie oczekuję dobrej jakości.

#cebuladeals #modameska #amazon
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soaringsing: no to amazon.co.uk albo amazon.com i jedziesz.

Problemem moze byc koszta wysylki i ewentualny vat przy zamawianiu ze stanow.

Amazon bez rejstracji umozliwia zlozenie wirtualnego zamowienia i sam ci przeliczy
  • Odpowiedz
Na brytyjskiej wersji ceny po sprawdzeniu są większe. W weekend po przymierzeniu spodni w sklepie, spróbuję znajeźć sobie na amazonie ten sam model. Jestem ciekaw jakości wykonania, nawet jeśli cena nie będzie aż tak bardzo konkurencyjna po doliczeniu vatu to może t---k będzie w raju.

Ostatnio bardzo jestem zawiedziony spodniami, które kupuję w sklepach stąd takie szukanie
  • Odpowiedz