Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

Chciałem się tylko podzielić z Wami moim zgłoszeniem do konkursu Ballantines'a.

Odpowiedź na pytanie:

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wziąć udział

w Boiler Room & Ballantine's Stay True Journeys?

Jak Wam się podoba ? :) Jakby co to nie wrzucam tego, żeby gdzieś to lajkować bo wygrana zależy od jury :)

Siekiera wbita w drewno. Na niej flaszka. Był stres, że spadnie :D

#wygryw #konkurs #fotografia #fiskarsboner :D
źródło: comment_D8VoBUxo3ggJcChl89BVUKjzSApDu6EB.jpg
  • 45
@jkbck Jury decyduje o zwycięstwie. Nagrody nie są jakieś wysokiej półki ale zrobiłem to bardziej dla siebie. W sumie Wasze plusy są najlepszą nagrodą :p
@jkbck 2 x wejściówka na jakąś imprezę zamkniętą w Warszawie pod szyldem Ballantinse + 0,7 Whiskey + oczywiście bez pen drive by się nie obeszło :)
@Simao: imho lepiej bez "dlaczego?", i sam tekst mniejszy gdzieś na dole po prawej. I z jakimś lekkim kontrastowym tłem żeby dało się to w ogóle przeczytać, bo teraz niestety nieczytelne ;-) Ale pomysł fajny!
@KKKas Dodałem " dlaczego " bo nawiązuje do pytania. Mimo wszystko obrazek ma być odpowiedzią na pytanie. Mimo wszystko uważam, że rozmiar jest ok, tekst nie zlewa się jakoś. A dodanie tła przykryłoby obrazek i wyglądałoby jak sztucznie wklejone. Ale doceniam krytykę :)
@Simao: byłem na krakowskiej edycji, muzyka przednia - energiczna elektronika, można było porozmawiać z artystami i się nieźle #!$%@?ć. Ale było tam strasznie dużo losowych ludzi, którzy przyszli na lans. Polecam poogladac kilka wystepow na boilerroom.tv
@Simao: inna czcionka, znak zapytania bez spacji po wyrazie, zamienilabym temperaturę barw i jasność po lewej stronie, żeby bardziej podkreślić butelkę i siekierę. :) Pomysł mimo wszystko zacny, trzymam kciuki :)
@Simao: daj sam obrazek a nad siekiera napisz tylko Ballantines.

nie zapomnij o kropce (bez spacji). Nigdy nie odpowiadaj na pytanie w konkursie - robi tak 70% osob.