Wpis z mikrobloga

Ja wymiękam, Lifehacker już totalnie zszedł na psy. Właściwie to już całkowicie przestali pisać o technologii i przydatnych appkach na PC/Mac/iOS/Android, a skupili się na popełnianiu jednego jałowego wpisu po drugim. ##!$%@?
  • 6
@Floyt: No oni to już biją wszelkie rekordy #!$%@? od rzeczy. Jeszcze jak naczelną była Gina Trapani, to wszystko było spoko, potem przyszedł ten pajac Adam Pash i wszystko zepsuł. Obecne panowanie Gordona to już tylko równia pochyła. :(
@jacekkr: To jestes tam tak czesto ze az wiesz kto jest naczelnym o.O? A tak baj de łey znasz inne dobre strony z takimi rzeczami (poza spryciarzami ktore mnie wkurzaja)?
@Floyt: Ja przez kilka lat regularnie zaglądałem dopóki nie zaczęli pieprzyć takich smutów na porządku dziennym. Oprócz Lifehackera są jeszcze MakeUseOf (absolutny faworyt), Lifehack (ale ich też czasem nie idzie zdzierżyć), How-to Geek, Daily Cup of Tech (w większości nuda, ale od czasu do czasu będzie coś fajnego). Póki co więcej mi do łba o tak nieludzkiej porze nie przychodzi.