Wpis z mikrobloga

@92Gruszka: sugerowanie, ze nie jestem czyims multim

@dr_love: Prawie 1k w znajomych i powiem ci, że ona wszystkich kojarzy. To było niesamowite, dlatego mi się podobało bo mnie trochę wyrwała z "piwnicy" ale ja ją trochę przypiłowałem pod względem imprez itp. :)
@prohibicja: no to zostaje jeszcze fakt pomijany nr.2 : dupy lajkują zdjęcia innym dupom bo to koleżanka z pracy,studiów/szkoły, a bo jeszcze pomyśli że suki nie lubię jak nie dam lajka, #!$%@? wyszła ale lubię ją więc dam i tak (nie ma to naprawdę jakiejkolwiek wyższej filozofii), plus dochodzą faceci którzy widzą że wolna to rzucają lajki na potęgę. Co do zdjęć facetów, no cóż... wy sobie nie lajkuje w ten
@prohibicja: dla mnie to jest hardcore, ja mam 284, a i tak co miesiąc robie czystki i #!$%@? tych z którymi nie gadam, albo, którzy stają sie #!$%@?. Ale powiem Ci, że teraz mam podobną sytuacją z taką loszką, tylko, że ona coś ponad 800, a za #!$%@? nie jest duszą towarzystwa, jest wręcz nieśmiała :)
@dr_love: Ja mam 165 i zrobiłem trochę za ostre czystki. ;)

@Golabsadysta: Ale po co ten wulgarny język? Nie wiem kto lajkuje, bo mi się nie chciało tego przeglądać i nawet mnie to nie obchodzi. Po prostu chciałem pokazać różnicę charakterów. Zwiedzaliśmy miasto, ona robiła zdjęcia i wrzucała na snapa, ja patrzyłem i podziwiałem. :)