Wpis z mikrobloga

Podłączałem wczoraj bratu Xbox 360, strasznie ciężkie to to w porównaniu do PS3, system (czy jak to tam można nazwać) też jakiś durny i nieintuicyjny, ogólnie kupa straszna. Pady też dużo masywniejsze, cięższe od tych z psa i kto do #!$%@? wymyślił tak durne ułożenie analogów?

Tylko Dualshock!!!

#gry #ps3 #xbox360 #konsole
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kto do #!$%@? wymyślił tak durne ułożenie analogów?


@dzangyl: akurat to jest wg mnie dobrym pomysłem, bo analoga i tak używa się znacznie częściej, niż krzyżaka, a mimo to jest on "na doczepkę".
  • Odpowiedz
@dzangyl: no na ps3 jest wszystko lepsze, sklep który jest wyłączany do aktualizacji, szyfrowana zawartość dysku przez co gry instalują się godzinami, patche do gier ze sklepu które zawsze są w wersji 1.0,
  • Odpowiedz
@dzangyl: No tak, wielka filozofia podlaczc dwa kable i wcisnac on xD Interfejs to kwestia przyzwyczajenia a pady przez to że masywniejsze są wygodniejsze, lepiej sie je trzyma w łapach i palce nie odstają.
  • Odpowiedz
Śmieszy mnie zawsze bitwa na pady. Ogarnijcie, że istnieje takie coś jak przyzwyczajenie i różnica w kształcie rąk. Mi na przykład DS3 leży lepiej w dłoni, a do drążka już jestem przyzwyczajony i mi nie przeszkadza, jednocześnie nie hejtuję pada od xboxa, bo wiem, że tak jak ja mam z DS tak ktoś może mieć z xboxem. Pady to już naprawdę indywidualna kwestia.
  • Odpowiedz
Podłączałem wczoraj bratu Xbox 360, strasznie ciężkie to to w porównaniu do PS3,


No waga to największa wada lub zaleta systemu do grania

system (czy jak to tam można nazwać) też jakiś durny i nieintuicyjny, ogólnie kupa straszna.


Kwestia
  • Odpowiedz
No waga to największa wada lub zaleta systemu do grania


@kamil1210: nie napisałem tego i nie miałem tego na myśli, wspomniałem o tym, bo to taka ciekawostka. Nie mam pojęcia co M$ napchał do tej konsoli, może ołów?

Kwestia
  • Odpowiedz
@kamil1210: pewnie masz rację, do wszystkiego można się przyzwyczaić, nawet do nieintuicyjnego, słabego oprogramowania.


@dzangyl: we need to go deeper: ciężko nazwać intuicyjnym coś intuicyjnego skoro przyzwyczaiło się do czegoś nieintuicyjnego
  • Odpowiedz