Wpis z mikrobloga

@dzangyl: No tak, wielka filozofia podlaczc dwa kable i wcisnac on xD Interfejs to kwestia przyzwyczajenia a pady przez to że masywniejsze są wygodniejsze, lepiej sie je trzyma w łapach i palce nie odstają.
Śmieszy mnie zawsze bitwa na pady. Ogarnijcie, że istnieje takie coś jak przyzwyczajenie i różnica w kształcie rąk. Mi na przykład DS3 leży lepiej w dłoni, a do drążka już jestem przyzwyczajony i mi nie przeszkadza, jednocześnie nie hejtuję pada od xboxa, bo wiem, że tak jak ja mam z DS tak ktoś może mieć z xboxem. Pady to już naprawdę indywidualna kwestia.
@Coreman: nie

@steemm: a gdzie napisałem, że wszystko jest lepsze?

@kj5: no, nawet do najgorszego interfejsu można się przyzwyczaić, nie zmienia to jednak faktu że jest on #!$%@?.

@rss: ja uważam, że ds zjada na śniadanie pada od x360

@Pacjent: fanboj? Po prostu nie rozumien tych zachwytów nad xboxowym padem i to właśnie on ma mnóstwo fanbojów co widać po komentarzach

@Cheater: wprost przeciwnie

@inuu:
Podłączałem wczoraj bratu Xbox 360, strasznie ciężkie to to w porównaniu do PS3,


No waga to największa wada lub zaleta systemu do grania

system (czy jak to tam można nazwać) też jakiś durny i nieintuicyjny, ogólnie kupa straszna.


Kwestia przyzwyczajenia

Pady też dużo masywniejsze, cięższe od tych z psa


I dobrze

i kto wymyślił tak durne ułożenie analogów?


Jeżeli coś jest durnego to na pewno nie ułożenie analogów, myślę że problem nie
No waga to największa wada lub zaleta systemu do grania


@kamil1210: nie napisałem tego i nie miałem tego na myśli, wspomniałem o tym, bo to taka ciekawostka. Nie mam pojęcia co M$ napchał do tej konsoli, może ołów?

Kwestia przyzwyczajenia


@kamil1210: pewnie masz rację, do wszystkiego można się przyzwyczaić, nawet do nieintuicyjnego, słabego oprogramowania.

I dobrze


@kamil1210: mam wprost przeciwne zdanie.

Jeżeli coś jest durnego to na pewno nie
@kamil1210: pewnie masz rację, do wszystkiego można się przyzwyczaić, nawet do nieintuicyjnego, słabego oprogramowania.


@dzangyl: we need to go deeper: ciężko nazwać intuicyjnym coś intuicyjnego skoro przyzwyczaiło się do czegoś nieintuicyjnego