Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota , pewnie poszło o kolejność miejsc zajętych przez rywali
- 0
@albatone: tak, pozniej bylo, ze brytyjczyk byl drugi, a nie pierwszy w tym biegu.
- 1
#zuzel
Ale kryminał z tym ustawieniem nowinowanych
Ale kryminał z tym ustawieniem nowinowanych
- 3
#zuzel Dobrucki sabotażysta ¯\(ツ)/¯
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#zuzel Kołodziej teraz 3,3,3 w nominowanych
- 3
#zuzel co za jełop daje na sam koniec Kołodzieja xX
@VirusX: Trzeba być deklem
Teraz beda jechać najgorsi z najgorszymi i najlepsi z najlepszymi? #zuzel
@mateusz_borek_b--m: Już pewnie wiesz, ale kolejność dowolna
#zuzel Bolzga potenga rzurzlowa
- 0
Zaraz się okaże że będzie 4 miejsce :D
#zuzel
#zuzel
- 6
#zuzel Ale nie użyć Kołodzieja w żadnym biegu to kryminał
- 11
#zuzel Pomijając jakieś Czechy czy inne Finlandie to ten finał pokazuje, że to dużo lepszy format niż ten z-----y SON
- 1
#zuzel ajajaj
- 0
- 0
#zuzel Dobrze, że wczoraj Chris Holder dostał biegi przeciwko jakimś ogórkom.
- 0
#zuzel Janowski dalej będzie się kompromitował xD
#zuzel Protas nie rozróżnia drużyny angielskiej od brytyjskiej :D
Protas generalnie tytanem intelektu nie jest. Nie rozumiem co ten człowiek w ogóle robi w telewizji. Jest niby ekspertem, a jak tylko coś powie, to zawsze jest odwrotnie xD
- 1
@terrorym: no słaby jest, nie ma co ukrywać. Ogólnie poziom transmisji począwszy od "ekspertów" po grafiki, oprawę dźwiękową i resztę to dużo niższy poziom niż był w C+
Brytole dobra taktyka,zostało 8 biegów i 3 starty Bewley,2 starty Lambert i Wofindnen,więc już tylko jeden bieg mają słabszy #zuzel












#zuzel
Komentarz usunięty przez moderatora