Kołodzej jechał bo musiał czy nasz trener go wstawił na koniec żeby dostał medal?
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zuzel Pomijając jakieś Czechy czy inne Finlandie to ten finał pokazuje, że to dużo lepszy format niż ten z-----y SON
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zuzel Dobrze, że wczoraj Chris Holder dostał biegi przeciwko jakimś ogórkom.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protas generalnie tytanem intelektu nie jest. Nie rozumiem co ten człowiek w ogóle robi w telewizji. Jest niby ekspertem, a jak tylko coś powie, to zawsze jest odwrotnie xD
  • Odpowiedz
Brytole dobra taktyka,zostało 8 biegów i 3 starty Bewley,2 starty Lambert i Wofindnen,więc już tylko jeden bieg mają słabszy #zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach