Wiley 2 tygodnie temu wydał najprawdopodobniej ostatni album w karierze Godfather 3, a wczoraj wydał płytę Dancehallową. Możliwe, że Wiley skończył swoją karierę z Grimem i nastawia się teraz na bardziej mainstreamowe brzmienie.

#rap #dancehall #wiley #grime #yeezymafia
kwmaster - Wiley 2 tygodnie temu wydał najprawdopodobniej ostatni album w karierze Go...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach