Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 22
#xrp Ale wy wiecie, że to nie jest jedna grupka, tylko parę, w tym redditowa? xD
@aPimpNamedSlickback: @aPimpNamedSlickback: lecimy na księżyc, zapiąć pasy xDDD
- 3
- 0
- 1
@nowyzielony: jeszcze nie sprzedalem. Czekam jak bedzie za 1zl xd
@TurboTapir: To już będzie dyplom XD
- 3
#xrp to jest o 14:30
źródło: comment_1612183464MreZUCy9MUzwll2ZQI4z9h.jpg
PobierzSprzedałem 7h temu. Czy jestem "panic sellerem"? Pewnie tak, te całe setki Nguyenów, Payetów i innych Agungów z live chata to profesjonaliści. Nie na darmo od dobrych 10h powtarzają tą samą wiadomość z przesłaniem "buy" na live/telegramie. Chcą by każdy zarobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xrp #kryptowaluty
#xrp #kryptowaluty
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mikirikitiki: > J----i panicsellerzy z-----i pompke...
nie widzisz tu chociaż odrobiny hipokryzji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie widzisz tu chociaż odrobiny hipokryzji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mikirikitiki: ale nie taguj #bitcoin tego gówna
- 1
Zastanawiam się, kto będzie kupował o tej 14:30 skoro tutaj i na reddicie wszyscy już obładowani.
#xrp
#xrp
@zera1: będą sprzedawali xD organizator pompki pewnie już sprzedał i liczy dolary
- 1
Ma ktoś obrazek z dokładną godzina "startu"?
#xrp
#xrp
@wiwiwi: Nie no, mówili, że o 14:30 rakieta startuje. Teraz pewnie tankują jeszcze i szyby przecierają, powietrze w kołach. Wiesz, jak to przed daleką trasą.
@Endorfinek: wsiadać na pokład bo braknie miejsc!
- 1
@Adi_dasek: damy radę, wierzę!
Ciekawe czy jeszcze klapnie raz przed odlotem #xrp
- 1
- 13
Trzymacie się, to był dopiero rozruch silników zaraz lecimy prosto na księżyc, co ja mówię na księżyc na MARSA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xrp
#xrp
źródło: comment_1612182474PQGEWMmKDNz3yZrB0tzRbj.jpg
Pobierz- 3
Ogólnie 'to było do przewidzaniea', ale teraz to kazdy to moze napisac. Sama akcja BAAAAAARDZO mi sie podobala, czekam na nastepna.
Czyli jak na cos ma byc boost, to wchodzimy na samym starcie, a potem jak wzrosnie na poczatku to ustawiamy automat na sprzedaz 2-3% ponizej aktualnego kursu. I tak przesuwamy przesuwamy. Az automat sie odpali i KONIEC!
#xrp
Czyli jak na cos ma byc boost, to wchodzimy na samym starcie, a potem jak wzrosnie na poczatku to ustawiamy automat na sprzedaz 2-3% ponizej aktualnego kursu. I tak przesuwamy przesuwamy. Az automat sie odpali i KONIEC!
#xrp


























Bo... Szlo na 0,75... I 1,5h wczesniej masa ludzi stwierdzila, ze "CO ZA IDIOCI BEDA KUPOWAC o 14:30? Jaki to ma sens".
Masa zaczela 1,5h wczesniej sprzedawac. Zeszlo do 0,60. Ci na gorce zarobili (HELOU, pozdrawiam), ale duzo nie zejdzie ponizej 60, bo byliby stratni i beda czekac tak czy inaczej.
Teraz sporo osob wejdzie, zobaczy, ze spadlo, jest w dolku i dokupi. Czy pojdzie w gore? NIe
Komentarz usunięty przez moderatora
Każda analiza powinna zaczynać się od ile mam, a potem co z tego wróże( ͡° ͜ʖ ͡°)