Wiecie, ze to dziala w 2 strony?
Bo... Szlo na 0,75... I 1,5h wczesniej masa ludzi stwierdzila, ze "CO ZA IDIOCI BEDA KUPOWAC o 14:30? Jaki to ma sens".
Masa zaczela 1,5h wczesniej sprzedawac. Zeszlo do 0,60. Ci na gorce zarobili (HELOU, pozdrawiam), ale duzo nie zejdzie ponizej 60, bo byliby stratni i beda czekac tak czy inaczej.

Teraz sporo osob wejdzie, zobaczy, ze spadlo, jest w dolku i dokupi. Czy pojdzie w gore? NIe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
To 0.75 jednak dobrze wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xrp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arczer: jak czytam komentarze to mam wrażenie, że niektórzy pierwszy raz mają do czynienia z nagonką pump&dump i naprawdę myślą, że dokładnie o 14:30 pójdzie pompa xD
  • Odpowiedz
Sprzedałem 7h temu. Czy jestem "panic sellerem"? Pewnie tak, te całe setki Nguyenów, Payetów i innych Agungów z live chata to profesjonaliści. Nie na darmo od dobrych 10h powtarzają tą samą wiadomość z przesłaniem "buy" na live/telegramie. Chcą by każdy zarobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xrp #kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się, kto będzie kupował o tej 14:30 skoro tutaj i na reddicie wszyscy już obładowani.

#xrp
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsi są frajerzy którzy czekają na 14:30 bo uwierzyli armii botów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xrp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie 'to było do przewidzaniea', ale teraz to kazdy to moze napisac. Sama akcja BAAAAAARDZO mi sie podobala, czekam na nastepna.
Czyli jak na cos ma byc boost, to wchodzimy na samym starcie, a potem jak wzrosnie na poczatku to ustawiamy automat na sprzedaz 2-3% ponizej aktualnego kursu. I tak przesuwamy przesuwamy. Az automat sie odpali i KONIEC!

#xrp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach