Mam mi 10t pro i czekam na androida 11, niektórzy na grupie FB piszą że dostali aktualizację a u mnie nic. Od czego to zależy? Grupa FB nie jest Polską więc może od kraju? Jeśli tak to kiedy można się spodziewać w Polsce
#xiaomi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uefaman: za 800 zł masz Viomi SE który jest trochę lepszy niż mop pro (multimapy i poprawiony zbiornik na wodę) a ma mniejszą moc niż Roidmi gdzie zapłacisz 2 razy tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam,

Ktoś miał styczność z mi10t pro? Jest w fajnej Prince i myślę czy nie wymienić swojego p20 pro.

Głównie zależy mi na jakości zdjęć. Martwi mnie to, że ten telefon nie ma oled.

Kojarzycie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Telefon dla wujka, zależy mu na radiu, aparacie oraz dobrej baterii. Mam trzy typy:
a) Redmi Note 9 PRO 6/64 (nie wiem właśnie czy ma radio, są różne informacje na ten temat)
b) Redmi Note 9 4/128
c) POCO M3 4/128
Telefon będzie wykorzystywany głównie do FB, Messenger'a, WhatsApp'a, Skype'a czy do okazjonalnego zrobienia zdjęcia dobrej jakości. Czy przy takich wymaganiach przyszłego użytkownika w ogóle jest sens dopłacania do Redmi Note 9
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@draak9764: skreśl M3 jeśli chcesz dobry aparat. Rozważ które Realme. Wujek może nie wiedzieć jak fajnie jest mieć NFC. Ja już nie wyobrażam sobie telefonu bez.
  • Odpowiedz
@draak9764 Ja używam Redmi Note 9 Pro od pół roku. Przyzwoity telefon. Radio ma, oczywiście po podłączeniu słuchawek. Co do baterii to pod tym względem jest świetnie. Ja używam telefonu bardzo dużo i w jeden dzień ze 100% prawie nigdy nie rozładowałem telefonu. Osiągalne jest 9-10h przy włączonymi ekranie. Czy warto do niego dopłacać to już zależy. Ale dodam, że w tej cenie jest mocna konkurencja i niekoniecznie musi być to
  • Odpowiedz
@bad_motherfucker: Jak pisałem do poważnych firm to dawałem dane dla wygody.

Jak wiem, że mogą być problemy to daję tylko adres do tradycyjnej korespondencji i zaczynam odliczać 15 dni od odebrania przez nich paczki - POLECONEJ oczywiście.

Skasuj to pole po prostu.
  • Odpowiedz
Mirki doradźcie. Szukam nowego telefonu. Do tej pory używałem samsunga s8, ale ostatnio mi upadł i poszedł do nieba. Chcę wydać około 2k pln. Zależy mi na płynności działania przez 3/4 lata, dobrym ekranie i baterii trzymającej cały dzień bez problemu. Fajnie by było mieć ładowanie bezprzewodowe, ale bez konieczności. Aparat to tak naprawdę rzecz drugorzędna, ma robić wyraźne zdjęcia dokumentów i tyle.
Samemu robiąc research zawęziłem pole do dwóch kandydatów:
-Xiaomi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam nowego telefonu, aktualnie od ponad 2 lat mam Huawei p20 i następnym wyborem również był by Huawei, gdyby nie to że afera i nie ma sklepu play. Chcę wydać około 1500zl i żeby wyświetlacz nie był wiekszy niż 6 cali. Aktualnie mam 5.80 więc nie chce dużo większego. Nie wiem kompletnie co wybrać, widzę teraz że dużo ludzi kupuje #xiaomi #oppo
#oneplus poradźcie. I coś
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki,
czy ktoś poradziłby jakieś w miare akceptowalne (pod względem amortyzacji) nieprzebijalne opony do m365?

W sumie swoją hulajkę kupiłem w 2017, pojedzilem nia 250km po Wrocku i rzucilem totalnie w-------y w kąt na 3lata (na początku przebijały się ciągle opony/dętki, a to jakieś szkło, kawałek patyka, albo się sama z siebie przetarła itp). Miałem wtedy już dość, potem założyłem pełne 8,5" (takie totalnie pełne, lita guma) - niestety jazda na tym po
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lesrley - mimo wszystko tyl bez amortyzacji nadal będzie dawać wycisk elektronice w podeście, oglądałem troche filmików o tym i podobno szału nie ma (ludzie mówią że dużo więcej daje opona dętkowa)

@LuxEtClamabunt - no tak właśnie liczę na to, że ktoś może mnie olśni jakimś super patentem, inaczej zostanie mi konwersja na 10" w dętce i dalsze w--------e się jak dostane flaka. Najgorsze to te koszty i czas, jak
  • Odpowiedz

#xiaomi redmi note 8t #miui 12.0.2 #android 10
od jakiegos czasu mam potezne wycieki w aplikacji gmaila. mam podpiete z 5 kont gmailowych i jednego outlooka. po 15-30 sekundach aplikacja praktycznie wiesza sie na amen i trzeba kombinowac aby z niej wyjsc i ja ubic.
jakis czas temu usunalem jedno stare tlenowe konto z kupa spamu i nie pomoglo. czyscilem tez dane aplikacji.
ktos jeszcze ma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#android #xiaomi Siemanko, czy ktoś orientuje się co może zajmować tyle miejsca w telefonie? Redmi 4a (wiem, że stary szrot ale jeszcze z miesiąc musi pociągnąć) Zewnętrznych aplikacji jest dosłownie z 5 (jakiś messenger,aplikacje bankowe, jakiś olx) Wyczyściłem pamięć google chrome to zwolniło się ze 100mb a nadal zajętych jest aż 5,5gb,dodatkowo system zajmuje aż 6gb? Aplikacja czyszcząca znajduje może z 30mb do zwolnienia. Nie mam pojęcia co
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Nie ma apki wykopu w tym telefonie,to telefon żony xD. Ale wiem ile ona po pewnym czasie potrafi zajmować xD.
  • Odpowiedz
  • 0
Mirki, poratujcie wiedzą.
Mam w domu mi gimbala do smartfona, dla którego za nic nigdzie nie mogę znaleźć aplikacji.
W sklepie play nie ma, z kodu qr nie ma, pobrałam tę aplikację przez stronę internetową, to nie da się na nią zalogować. W internetach pustka...
Ręcznie nie da się go ustawić i tak teraz leży bezuzyteczny, mimo że przydałby się bardzo.

#xiaomi #gimbal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, czy ktoś doradzi przy wyborze monitora ultrawide? Potrzebny głównie do pracy, raz czy dwa razy na tydzień zagram w jakieś nowsze tytuły. Mam dwa typy;

1. Mi Curved Gaming
2. LG 29WL500-B HDR

Co do zakrzywienia to pracowałem już na ultrawide prostym i nie przeszkadzało mi to. Czy opłaca się wydać ~2.5 x wiecej na kandydata numer 1 jeżeli tak jak wspomniałem, monitor będzie głównie do pracy?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@free_listener_0: Przesiadłem się z monitora LC-Power 29" 2560x1080 właśnie na Xiaomi Mi Curved i jest dużo wygodniej przy dużym ekranie, zwłaszcza w pracy plus 144Hz robią robotę nawet po przesiadce ze 100Hz. 60Hz to obecnie już trochę przeżytek. Co do gier to efekt na większym ekranie też jest mega, tylko musisz zdawać sobie sprawę, że trzeba konkretnej karty aby napędzić rozdzielczość 3440x1440.
  • Odpowiedz
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood które pojawiły się na stronie LowcyChin

Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW

Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_16205028632Xp2KooCsfXDoa0nVlK2o0.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach