Heja,
mam dwa głośniczki JBL, i nie mogę się połączyć z xiaomi telefonu z JBL flip 5 przez aplikacje. Normalnie BT działa bardzo dobrze ale ta przeklęta aplikacja nie działa. Z innymi telefonami działa bez problemu.
Ktoś ma jakieś rowiązanie? Są ustawienia programistyczne ale pozmieniałem co się dało i nadal nie działa. Czasem się na chwilę łączy i później się rozłącza.
#pytanie #jbl #xiaomi #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Honor magic 7 pro


@fishery: ty tak niepoważnie? On nie ma podjazdu do VIVO x200 pro jeżeli chodzi o zdjęcia. Mam porównanie, bo kupiłem tego Honora żonie i wiem jak wyglądają zdjęcia z tego vivo. Od magica lepsze zdjęcia robi też moje oppo find x8 pro
  • Odpowiedz
Pytanie do speców od #xiaomi #redmi :

Kupiłem mamie nowego Xiaomi Redmi Note 13 4G. Właśnie szykuję go, aby przekazać go mamie.
Generalnie czytałem w sieci narzekania, że telefony Xiaomi wyświetlają użytkownikom reklamy. Ja ten telefon przygotowuje mamie już od 4 dni i żadne reklamy mi sie nie wyświetlają.
Czyżby w tych nowszych telefonach Xiaomi reklamy te zostały wyłączone?

#pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja ten telefon przygotowuje mamie już od 4 dni


@Adaslaw: mama jest prezydentem ktoregos z mocarstw i bedzie tam miala kody atomowe?

A co do reklam, to pewnie czytasz co klikasz i przy pierwszym uruchomieniu nie zgodziles sie na spersonalizowane oferty, czy jak to xiaomi teraz nazywa.
Natomiast nie oznacza to, ze ktoras z appek systemowych (czysciciel, manager plikow itp) nie ma zaszytych reklam, lub nie zacznie ich wyswietlac po updacie. To
  • Odpowiedz
@Adaslaw : Pisałem o tym nie raz, nawet na wykopie. O tych reklamach piszą tylko ludzie którzy nigdy nie mieli nic od Xiaomi i powielają głupoty znalezione w internecie.
@PurpleHaze: Wystarczy odinstalować codzienne tapety i nic nie wraca, to jest zwykła aplikacja.
  • Odpowiedz
Udało się komuś w Xiaomi z HyperOS naprawić multimedialny widget na wyłączonym ekranie albo w powiadomieniach? W Miui były normalne przyciski, np w Spotify był przycisk cofnięcia podcastu o 15 sekund i ta funkcja dalej istnieje na androidach, ale w HyperOS jest spieprzone i nic nie ma..

#android #xiaomi #miui
Koller - Udało się komuś w Xiaomi z HyperOS naprawić multimedialny widget na wyłączon...

źródło: Screenshot_2025-02-28-23-09-11-893_com.spotify.music-edit

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koller: w sumie czytam teraz że ten problem dotyczy tylko podcastów i faktycznie jak włączę jakiś to tylko pauza jest. Jest jakiś temat na forum Spotify sprzed niecałego miesiąca więc może naprawią :)
  • Odpowiedz
Wskazówka dla użytkowników telefonów #xiaomi #redmi zainteresowanych pomiarem tętna.
Kupiłem Xiaomi Redmi Note 13 4G. Właśnie szykuję go, aby przekazać go mojej Mamie.
Telefon ten posiada możliwość pomiaru tętna, ale jest ona schowana w ... ustawieniach systemu :(
Trzeba zrobić kilka kliknięć, aby się tam wklikać, co naturalnie dla mojej Mamy jest nieakceptowalne.
Adaslaw - Wskazówka dla użytkowników telefonów #xiaomi #redmi zainteresowanych pomiar...

źródło: How-to-measure-heart-rate-on-Xiaomi-smartphones-4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy istnieje na tą chwilę możliwość włączenia nagrywania rozmów telefonicznych w telefonie z Androidem? Mam ostatnio sporo rozmów, w których ważne są szczegóły, a często się zdarza, że nie mam możliwości ich zapisać. Próbowałem z aplikacją AUTOMATIC CALL RECORDER, ale nie chce mi to działać.
#android #xiaomi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, który telefon do 2k PLN jest Waszym zdaniem lepszy: Motorola Edge 50 Pro czy POCO x7 Pro?
Będzie używany głównie do robienia zdjęć, grania i przeglądania neta.

Jestem otwarty również na inne propozycje z tej półki cenowej. Jakby co iPhone totalnie nie mój temat, Pixele też nieszczególnie mi leżą, no chyba że ktoś mnie przekona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #smartfon #android
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może s24? W samsungu teraz jak wejdziesz przez np. uniperks (dla studentów lub musisz znać jakiegoś studenta co Ci się zweryfikuje) masz s24 i darmowe budsy (mega spoko i warte 600+ pln) za 2400 pln
  • Odpowiedz