#router, #xaomi
Zakupiłem router xaomi (Mi Wifi router 3) i mam problem z wczytywaniem stron, wszystkie strony wczytują się bardzo wolno. To znaczy po wpisaniu w przeglądarkę (sprawdzałem na różnych) linka do strony i próbie wejścia na nią, szybko przełącza mnie na daną stronę, ale doładowanie obrazków etc. zajmuje baaaardzo długo (dużo dłużej niż na starym routerze). Co może być przyczyną? Czy jest jakieś inne polecane oprogramowanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widzę taką opcję: Set router bandwidth i mam ustawione tylko na 2Mbps.
Moje łącze ma z kolei 20 MB
Czy to ustawienie to ustawienie limitów na routerze?
  • Odpowiedz
#xaomi #pytanie #technologia

Siema mircy kobieta sobie zakupiła xaomi note 3 pro wszystko pięknie śmigało bo w tym czasie byliśmy w norwegi i tam zaczęła go użytkować po powrocie do polski zaczął gubić zasięg... Jak rozwiązać ten problem czy chodzi tu o pasma jakiś pro tip??
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej mirki, potrzebuje pomocy. Chce kupić na prezent tel z dual sim. W tej chwili mam upatrzone 2 modele huawei p8 lite albo xiaomi redimi 3s. Najbardziej zależy mi na dual sim i tu mam pytanie czy w obu tych modelach jest możliwość takiego ustawienia aby za każdym razem przed wykonaniem połączenia lub wysłaniem sms tel pytał o to której karty użyć?
sorry za liczbę tagów ale mam nadzieję że dzięki temu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrakKontaNaFejsie: nie wiem jak w Huaweei, ale w Xiaomi w dialerze zawsze masz słuchawkę przedzieloną na pół, więc przy wybieraniu numeru można wybrać z której karty ma być wykonane połączenie. W aplikacji do SMSów to nie pamiętam (aktualnie mam tylko jedną kartę), ale z tego co pamiętam, to też w prosty sposób można wybrać kartę, z której ma iść SMS.
  • Odpowiedz
@BrakKontaNaFejsie: Gwoli ścisłości, w huawei możesz wybrać sposób wyświetlania wyboru karty - albo masz widoczne dwie zielone słuchawki, albo jedna, a zmiana karty polega na przesunięciu słuchawki w bok.
  • Odpowiedz
@stigi: Dla mnie smartfon to narzędzie glównie do pracy, jak do kogoś mama dzwoni raz na tydzień czy mu bigos smakował to może przejdzie. W moim wypadku, niestety nie:
- bluetooth, ktory jest bolączką wszystkich chińczykow bez europejskiej dystrybucji. Nie wiem o co w tym chodzi ale to mój trzeci kitajec z identycznym problemem. Rozłącza się non stop z innymi urządzeniami [samochód, smartwatch, pulsometr], brak możliwości parowania kilku urządzeń na raz;
-
  • Odpowiedz
  • 1
Mirki, kupiłem takiego samego Xaomi Redmi Note 3 pro prime co mój kumpel, kupiliśmy je w tym samym czasie i na jego telefonie jest aktualizacja a u mnie nie ma i siedzę na 7.1.9.0.0 a on ma chyba 7.5, pokazuje u mnie ze nie ma dostępnej aktualizacji. Da się to jakoś naprawić? Czy flashowac przy pomocy kompa? #xaomi #miui
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xaomi drogie mirki jaka jest najlepsza kamerka w stylu w stylu gopro? Co polecicie do codziennego użytku, sportów, nurkowania itd?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki,
w czwartek w robocie, rozwaliłem digitzer w moim pentagram monster x5 pro, jako że telefon był trochę za słaby to postanowiłem zakupić nowy. Wybór padł na #xaomi redmi note 3 pro, zamówiłem w piątek 01.07 z #ibuygou , dziś mamy poniedziałek 4.07 i właśnie kurier przywiózł telefon :) taki express, że wczoraj jeszcze status w sklepie był Paid :D
Polecam #ibuygou !

I jeszcze pytanko,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, smuteczek

pękła mi szybka w tel w moim Xiaomi MI4 (PIC). Kurcze najśmieszniejsze jest to że był w etui i miał szkło hartowane. Do tego nigdzie spadł, porostu był w kieszeni. Na domiar złego cała dolna belka z przyciskami padła i telefon jest praktycznie nie do użytku.

Może jakaś gwarancja lub coś ? (
MacDeez - Hej, smuteczek

pękła mi szybka w tel w moim Xiaomi MI4 (PIC). Kurcze naj...

źródło: comment_uz6rM9xzzUF5Ons4IF2h3VacIv1Elb16.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MacDeez: Kolejny przypadek samoistnego pekniecia szybki w xiaomi. Jakie to wspaniale telefony, och, ach, takie tanie i dobre... Peczniejce baterie w standardzie czy ekspansywne plastikowe korpusy? Jak nie ma sladu mechanicznego to probuj gwarancje wyegzekwowac, bo to wada fabryczna.
  • Odpowiedz
@skethoo: ale po co wciskasz taki głupi komentarz, inni tez podobne wtopy zaliczali, pękające szybki czy wybuchające baterie to nie jest nic nowego.
Problem w tym że w przypadku xiaomi trudniej będzie wymusić naprawę za free, ale z tym to się chyba każdy liczył kupując taki mało popularny u nas telefon.
  • Odpowiedz
Zakupiłem na #banggood #xaomi #roidmi. Dzisiaj odebrałem, ale nie jestem w stanie w żaden sposób zmusić chińczyka do działania.

Po wpięciu do gniazdka Roidmi zaczyna mrugać na zielono, na 96.4 FM słychać dźwięk intro i po chwili cisze (zamiast standardowych szumów) - Roidmi działa, ma zasilanie i nadaje w FM.
W żaden sposób nie jestem w stanie odnaleźć urządzenia na liście bluetooth, testowałem
Androidzie - Sony Xperia Z1,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K5HV: mruga na zielono bo czeka na sparowanie, pewnie wysyla bluetooth sygnal. ten jingiel mam potem cisza i czeka na sparowanie z urzadzeniem. mi ladnie wyszukuje
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś zamierza kupić #powerbank #xaomi to można w łatwy sposób zaoszczędzić parę $ na #gearbest .
1. Wchodzimy na etui: http://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_232152.html
2. W sekcji "Buy Together & Save" odznaczacie wszystko oprócz powerbanka i klikacie button "Buy Together & Save
http://i.imgur.com/EJyfiyP.png
3. Płacimy $13,96 zamiast $18,04 LINK
4. Etui gratis
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Postanowiłem kupić, telefon z Chin, Xperia z3 padła (jak kiedyś polecalem sony to teraz nikomu nie polecam) . Teraz #pytanie który wybrać pomóżcie, (,), budżet około 200 euro, #xaomi #meizu #android #aliexpress

Telefon powinien mieć, dokładny GPS, żeby nie mulil na wykopowej apce. dostęp do neta 4g i duży wyświetlacz, i jaki sklep z Ali polecacie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach