Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Wiecie może jak usunąć zdublowany przycisk start gdy przerzucimy sobie belkę w inne miejsce? Ten drugi pojawia się zawsze po najechaniu lewego dolnego rogu niezależnie od pozycji belki...
Mi nie potrzebny żaden przycisk start, a uszczęśliwiają mnie dwoma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#komputery #windows #windows8 #windows81 #kiciochpyta
Mi nie potrzebny żaden przycisk start, a uszczęśliwiają mnie dwoma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#komputery #windows #windows8 #windows81 #kiciochpyta
źródło: comment_Tzice4y3hldATMjsoy6xd0FqsV1BXTB8.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#windows81 #windows8
wiem, że trochę #slowpoke ale tak często restartuję kompa - właśnie winda się nowa 8.1 zainstalowała i już w trakcie w------o mi errorem jakimś (nie zdążyłem przepisać kodu błędu bo zaraz znikło). znając M$ to nic nadzwyczajnego, co? nie mam się czym przejmować? ciągle coś mieli, "odzyskiwał instalcję" i teraz chyba jedzie na nowo
wiem, że trochę #slowpoke ale tak często restartuję kompa - właśnie winda się nowa 8.1 zainstalowała i już w trakcie w------o mi errorem jakimś (nie zdążyłem przepisać kodu błędu bo zaraz znikło). znając M$ to nic nadzwyczajnego, co? nie mam się czym przejmować? ciągle coś mieli, "odzyskiwał instalcję" i teraz chyba jedzie na nowo
- 1
- 0
@anonimowy25: luz mam MSDN'a z uczelni :D
- 1
Pomóżcie mirki xd #windows #windows8 mam se ósemkę, nieaktualizowaną i wyskoczyło mi dziś info że mogę zaktualizować do 8.1. I tu me pytanie - instalować? dużo zmienia? :D #windows81
#kciochpyta
#kciochpyta
- 0
@Fabrykant: Tę pogodę i datę/godzinę to jak uzyskać?
- 1
Problemy z wifi, problemy z dźwiękiem, niestabilny sterownik grafiki. Niedługo będę się czuł jak na linuksie 5 lat temu. #windows81 #gorzkiezale
- 2
W tym zaskakującym teście wydajności Windows 7 vs 8.1...
...różnice są na granicy błędu pomiarowego
Windows 8.1 kontra Windows 7
nie
...różnice są na granicy błędu pomiarowego
Windows 8.1 kontra Windows 7
nie
@michalkosecki: więc w tym odniesieniu (stare komputery + win8) to złego słowa na win8 powiedzieć nie mogę. do tego sterowniki wszystkie wzięły się "same", z czym nawet na xp był problem. :-)
- 1
- 2
czuje sie taki nowy! :D
- 2
- 1
@void1984: dobre. Czasy Windowsa millenium na propsie
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
- 2
@Slasiu: raczej chodziło mi o repertuar muzyczny :C
- 1
@BartoszCoyote: to jest rainmeter +
źródło: comment_aq1vAosfoYxC5Gp8IEulA8Pq2BDEl2AE.jpg
Pobierz- 0
@Rubberjohnny: do launcherów, jak i większości enigmy plik jest w Documents\Rainmeter\Skins\Enigma\Resources\Variables\UserVariables.inc
a czcionka tutaj: https://www.dropbox.com/s/7r4gqscm7k9zb3k/AGENCYR0%20PL_1.ttf
a czcionka tutaj: https://www.dropbox.com/s/7r4gqscm7k9zb3k/AGENCYR0%20PL_1.ttf
- 1
@karpaciarz: Przecież wersja N tym się właśnie różni od normalnej, że nie ma sterowników multimedialnych, czemu ją kupiłeś?
Musisz doinstalować to.
Musisz doinstalować to.
- 1
@karpaciarz: Czyli jednak ktoś używa wersji N ;D
@magik111: Masz, podzielę się z tobą.
źródło: comment_msMAgHyleotPZQP1PkwgvhzH4s3GF4UD.jpg
Pobierz@magik111: Dziwne. U mnie działa XD
źródło: comment_fZDt7SzTXhIocGM2jE4TgpQ69KzlW9ex.jpg
PobierzMiałem takiego fajnego hacka, że po wpisaniu gwiazdki w Windows Store w #windows8 miałem liczbę aplikacji w sklepie. W #windows81 to już nie działa. Znacie Mirki jakiś sposób? #technologia #microsoft
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mielon: kup więcej ramu






















#pokazswojebiurko #xbox360 #windows81 #windowsphone #modernui #metroui
źródło: comment_wcmCJla7aCSCZbKBXcJsLewIwxueprXh.jpg
PobierzJak się sprawuje ten tablet Asusa, bo też się do niego przymierzam? Ilu GB wersja?