Jak zbierze się przynajmniej 4 osoby to dopiero jakoś konkretniej dogadywac. Ja siedze do polowy tego tygodnia, potem wakacje do 7mego, a potem już siedze w wawie
  • Odpowiedz
  • 14
Co za świat, wychodzę na przystanek na Wilanowie a tu kręcą Warsaw Shore. Willa z tyłu obstawiona jakimiś ekranami, wszędzie kręcą się ludzie. Nie oglądałem tego i nie jestem w temacie - co tu się wyprawia? Jakiś nowy sezon i przenieśli ich do nowej lokalizacji?


Śpieszyłem się i jedyne zdjęcie zrobiłem w biegu, dzisiaj wieczorem lub jutro jeszcze się tam rozejrze. Jak kogoś tam zastane to się od razu dopytam.

#
snowak - Co za świat, wychodzę na przystanek na Wilanowie a tu kręcą Warsaw Shore. Wi...

źródło: comment_Jiu83mHPAfEhnHGo9XiqsMYkLo6qinN6.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, byłem dzisiaj z różowym paskiem w pałacu w Wilanowie. Wystawy jak wystawy, kto był ten wie, kto chodził do szkoły tutaj ten był over 9k razy (pokażmy siedmiolatkom pałac w Wilanowie, wszystko ogarno xD). Niby nic się nie działo, ale w pewnym momencie przechodziliśmy obok jakiejś grupy z przewodnikiem, który akurat pokazywał szable i w pewnym momencie przewodnik tłumacząc o różnicy szabli i miecza:

- Szabla jaka jest każdy widzi

Parskłem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanSutek: powaznie? spodziewał bym się po takim wytrawnym historyku, że byś tam podszedł, przesunął przewodnika na bok i wygłosił 2 godzinny wykład na temat przeważających możliwości ostrza zagiętego do prostego w styku z żelazem kutym z okresu XVIII wieku. Zawiodłeś mnie.
  • Odpowiedz
Mirki, może ktoś mieszka w Wilanowie i mógłby powiedzieć jak jest z dojazdem z centrum, ile mniej więcej zajmuje, bo znalazłem oferte pracy ale daleko się wydaje.. #warszawa #wilanow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach