• 0
@ml49 no ja uwielbiam te gre i wogole caly swiat warhammera 40k a teraz przymierzam sie do kupna soulstorm i plus jakis mod na normalne ai bo to w dark crusade jest popsute na wyzszych poziomach trudnosci
  • Odpowiedz
A propos Astrartes 5. Jak myślicie, czym ta kula, a w zasadzie kule (gdyż w wizji inkwizytora widzieliśmy je dwie rozmawiające ze sobą) mogą być?
Mi to wygląda na umbra, w zasadzie opis z wiki bardzo pasuje, tj chropowaty wygląd, unoszenie się nad ziemią, moce psioniczne... Jednakże mogę się mylić, żaden ze mnie wielki znawca uniwersum.
No i gdzie przeniosło na końcu kosmicznego marynarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ocipiałem i kupiłem okazyjnie wypraski do Epic WH40k. 80 figurek Orków i 6 ich czołgów oraz 120 figurek Eldarów razem z kilkoma ich pojazdami. Jak tylko je zobaczyłem to musiałem je kupić xD Będę malował a potem bawił się z synem.

Dla osób nie będących w temacie - to te figurki obok „normalnego” Mariana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warhammer40k #wh40k #modelarstwo
Vladimir_Kotkov - Ocipiałem i kupiłem okazyjnie wypraski do Epic WH40k. 80 figurek Or...

źródło: comment_15859378499i8yv0LQUAsTmvgOPkL3k5.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam takie pytanie, może mondre może głupie, nie wiem. Dlaczego jeszcze nia ma pełnometrażowego #film który stałby się serią albo wysokobudżetowego #seriale na podstawie #warhammer40k? Przecież to jest j----e złoto. Nie jestem eskpertem od lore tego świata ale to jest tak posrane że oglądał bym z wypiekami na twarzy. Prawa do tego są kosmicznie drogie? Właściciele praw nie chcą się zgodzić? Bo CGI nie stanowi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach