#warhammer40k
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Witam, krótkie pytanie do Mireczków, gra ktoś z was może w Wh40k Eternal Crusade i chciałby pograć razem za mniej więcej 2-3 tygodnie ? Gram od jakiś 2 lat z przerwami i z chęcią pograłbym z kimś, kto mimo oczywistych wad dalej nawet od czasu do czasu pogrywa w tą gierkę.
#warhammer40k
#warhammer40k
@Perturabo123: lecisz na czarno za nick
- 1
@Oppaimancer: Iron within iron without. Perturabo > Dorn.
@Vecta Ktoś to wyśle do Guillimana xd
#druk3d #modelarstwo #planszowki #figurki #warhammer40k #piratujo
Czy ktoś z Was ma konto/dostęp do cgpeers?
Czy ktoś z Was ma konto/dostęp do cgpeers?
- 0
@szczesliwa_patelnia: @Iucek: zapraszam do kontaktu, mam źródełko Leganckie
#druk3d #modelarstwo #planszowki #figurki #warhammer40k
Murki macie jakieś strony z modelami 3d ciekawych figurek do malowania/grania? Na Thinkinverse obowiązują zasady licencjonowania, więc dostępne są tylko autorskie projekty które nie naruszają praw.
Murki macie jakieś strony z modelami 3d ciekawych figurek do malowania/grania? Na Thinkinverse obowiązują zasady licencjonowania, więc dostępne są tylko autorskie projekty które nie naruszają praw.
konto usunięte via Android
- 2
@szczesliwa_patelnia Możasz sam zaprojektować figurkę na Hero Forge
@szczesliwa_patelnia: Zasady są po to żeby je łamać, pobaw się kreatywnie słownictwem po angielsku (np. space trooper, angry soldier, etc.) i popatrz co wychodzi. Jakbym dziś zaczynał grę w 40K to bym zamiast figurek kupił drukarkę żywiczną bo do 40stki niemal każdy model jest aktualnie na Thingiverse albo My Mini Factory, łącznie z modelami z Forge World.
mam w zasadach napisane, że na jeden odział Nobz, może być jeden ork z "Cybork body". Jaka cześć to te cybork body, szukam w internecie ale tam to tylko wyjasnienie co to robi, a ja chce wiedzieć co to za częsci by nie skleić jakiejś głupoty. nie chce sobie popsuć figurek xD
#warhammer40k
#warhammer40k
- 94
Nie ma dowodu na to że Horus wiedział o herezji. Nie ma takiego dowodu powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda, mieszkanie w wyższych partiach miasta roju dla człowieka, który wskaże cień dowodu na to że Horus wiedział o herezji, po prostu nie wiedział proszę sobie wyobrazić. Znaczy wiedział albo nie wiedział, ja nie wiem czy nie wiedział, ale istnieje ogromna możliwość że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź Abaddona, który utopił w krwi
- 5
@Hereticsheresy: @hippomasaz: to wszystko wina syjonistów- Erebusbauma, Korbauma Phaerona, Lorgarbauma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hereticsheresy A tak serio #magnusdidnothingwrong
konto usunięte via iOS
- 3
#warhammer40k
Jeśli ktoś tak jak ja dopiero teraz ogrywa Deathwinga po ostatniej promocji to polecam ten sposób expienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktoś tak jak ja dopiero teraz ogrywa Deathwinga po ostatniej promocji to polecam ten sposób expienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 12
- 10
- 4
@lukasb13: For the Greater Good
- 2
@DIO_: Dziekuę (。◕‿‿◕。) Zgadzam sie co do podstawki. Idzie do wywalenia bo figurka docelowo ląduje na dioramie, a To co jest aktualnie to pozostałości po wczensiejszym włascicielu.
źródło: comment_1600681157moYMi8G4njr97XGf55MaMe.jpg
Pobierz- 1
Wyobraźcie sobie sojusz jakiejś pomniejszej dynastii Nekronów z Bandą Chaosu niepodzielnego. Przecież taką siłę mało kto by dał radę powstrzymać... Siła Osnowy i technologia Nekronów zakrawająca o magię.
#warhammer40k #fanon #tworczoscwlasna
#warhammer40k #fanon #tworczoscwlasna
@DIO_: chyba nie do końca by to działało bo obie nacje mają dwa różne cele. Necroni chcą po prostu wszystko zniszczyć i zasiać rdest a chaos potrzebuje ciągłych wojen i innych negatywnych wydarzeń by się karmić
- 5
@DIO_: cały czas to słyszę
- zjednoczone Orki by zabiły wszystko
- zjednoczony Chaos by zaorał świat
- jakby wszystkie Hive Fleety się zebrały w jednym miejscu to hoho
nawet New-Kroni nie zgodziliby się na współpracę z Chaosem. Zbyt odmienne cele.
- zjednoczone Orki by zabiły wszystko
- zjednoczony Chaos by zaorał świat
- jakby wszystkie Hive Fleety się zebrały w jednym miejscu to hoho
nawet New-Kroni nie zgodziliby się na współpracę z Chaosem. Zbyt odmienne cele.
@Ksionc-Tomasz: dopiero zacząłem przygodę z figurkami 40k i mechanicus sa wedlug mnie jednymi z najlepszych pod względem wyglądu. Może jeszcze Harlequin'y ale nie dałbym rady ich pomalować xD gratuluje wspaniałej figurki bo wyszła ekstra i oby tak dalej :)
- 4
@invictuss dziękuję :) Ja zacząłem od nowych SM, pomalowałem 3 i zrezygnowałem na myśl, że mam pomalować cała armię klonów :) zmiana na AdMech była moja najlepszą decyzją z 40k :)
Coś mi fotkę zmniejszyło :/
Może ta będzie lepsza
Coś mi fotkę zmniejszyło :/
Może ta będzie lepsza
źródło: comment_1600581975l9An9UI03kwvIwKWTQgJS3.jpg
PobierzCiekawi mnie jakby zareagował/a Slaanesh gdyby stanąłby przed nim/nią taki anonek i powiedział. że przez 30 lat życia nawet za rękę nie trzymał, 1800 na ręke u Janusza inkwizytora, kredyt i jedyne perspektywy na przyszłość to: być nawozem na randomowej planecie, albo serwitor
#warhammer40k
#warhammer40k
źródło: comment_16005700616SAj2u11kAfnqNUXlYATh4.jpg
Pobierz- 14
Mirki pierwsze pomalowane figurki, może nie najlepiej ale jako tako. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wh40 #warhammer40k #modelarstwo
#wh40 #warhammer40k #modelarstwo
źródło: comment_1600550805NG3yzMs3IqZzgrkZ51WxXa.jpg
PobierzMoże nie najlepiej, ale kto robi dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aweuk: Może popróbuj następnym razem poszaleć trochę z kolorami, np. kask, czy naramiennik w innym kolorze, dałoby to efekt różnorodności takiej postaci no i by się różniła od podstawowego malowania zbroi typowego ultramarines( ͡° ͜ʖ ͡°).
Przemówienie Kyrasa z DoW2 to esencja tego uniwersum.
#warhammer40k
#warhammer40k

@Blackhorn: Pochodzące z polskiej wersji DoW II: Retribution:
Wierni... oświeceni... ambitni... bracia.
W dziesięć lat - zaledwie kilka ruchów wachadła - zgromadziliśmy ofiarę dla Khorna, która przejdzie do legend.
I choć to prostszy, słabszy głos oświecał mnie przez setki lat, które spędziłem na Sądzie Zgniźliny...
...to wysłannik Khorna wskazał mi właściwą drogę do uwolnienia się od naszego żałosnego na wpół martwego Imperatora.
A jaka jest droga? Jej znaczenie, jej cel, dla których zebraliśmy czaszki
Wierni... oświeceni... ambitni... bracia.
W dziesięć lat - zaledwie kilka ruchów wachadła - zgromadziliśmy ofiarę dla Khorna, która przejdzie do legend.
I choć to prostszy, słabszy głos oświecał mnie przez setki lat, które spędziłem na Sądzie Zgniźliny...
...to wysłannik Khorna wskazał mi właściwą drogę do uwolnienia się od naszego żałosnego na wpół martwego Imperatora.
A jaka jest droga? Jej znaczenie, jej cel, dla których zebraliśmy czaszki
- 0
@AsymmetricGentleman: o kuj chodzi?
- 0
@Lorgar: rozgrywka w gladiusa





























#wh40k #warhammer40k
źródło: comment_1601149630TLZ1tO2SU9gAOLcirGaMro.jpg
Pobierz