@Trzezwiejacy_Pijaczyna: jak masz fb to polecam Polskie Mini Targowisko. Ludzie tam sprzedają figurki i kupują. Najdroższe są te nie pomalowane (jeszcze w wypraskach i niesklejone). Jeśli Ty właśnie potrzebujesz już całkowicie zrobionych to nawet taniej dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) np ten Belisarius to pewnie za stówkę w pełni pomalowany by poszedł.
  • Odpowiedz
Witam, krótkie pytanie do Mireczków, gra ktoś z was może w Wh40k Eternal Crusade i chciałby pograć razem za mniej więcej 2-3 tygodnie ? Gram od jakiś 2 lat z przerwami i z chęcią pograłbym z kimś, kto mimo oczywistych wad dalej nawet od czasu do czasu pogrywa w tą gierkę.
#warhammer40k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczesliwa_patelnia: Zasady są po to żeby je łamać, pobaw się kreatywnie słownictwem po angielsku (np. space trooper, angry soldier, etc.) i popatrz co wychodzi. Jakbym dziś zaczynał grę w 40K to bym zamiast figurek kupił drukarkę żywiczną bo do 40stki niemal każdy model jest aktualnie na Thingiverse albo My Mini Factory, łącznie z modelami z Forge World.
  • Odpowiedz
mam w zasadach napisane, że na jeden odział Nobz, może być jeden ork z "Cybork body". Jaka cześć to te cybork body, szukam w internecie ale tam to tylko wyjasnienie co to robi, a ja chce wiedzieć co to za częsci by nie skleić jakiejś głupoty. nie chce sobie popsuć figurek xD
#warhammer40k
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@SiDi: Jezu ale szczegółów (ʘʘ) ja niedlugo będę podchodził do malowania złomu moich orków, mam nadzieję, że wyjdzie w połowę tak dobrze jak tutaj xd
  • Odpowiedz
Nie ma dowodu na to że Horus wiedział o herezji. Nie ma takiego dowodu powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda, mieszkanie w wyższych partiach miasta roju dla człowieka, który wskaże cień dowodu na to że Horus wiedział o herezji, po prostu nie wiedział proszę sobie wyobrazić. Znaczy wiedział albo nie wiedział, ja nie wiem czy nie wiedział, ale istnieje ogromna możliwość że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź Abaddona, który utopił w krwi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyobraźcie sobie sojusz jakiejś pomniejszej dynastii Nekronów z Bandą Chaosu niepodzielnego. Przecież taką siłę mało kto by dał radę powstrzymać... Siła Osnowy i technologia Nekronów zakrawająca o magię.
#warhammer40k #fanon #tworczoscwlasna
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@DIO_: chyba nie do końca by to działało bo obie nacje mają dwa różne cele. Necroni chcą po prostu wszystko zniszczyć i zasiać rdest a chaos potrzebuje ciągłych wojen i innych negatywnych wydarzeń by się karmić
  • Odpowiedz
@DIO_: cały czas to słyszę
- zjednoczone Orki by zabiły wszystko
- zjednoczony Chaos by zaorał świat
- jakby wszystkie Hive Fleety się zebrały w jednym miejscu to hoho

nawet New-Kroni nie zgodziliby się na współpracę z Chaosem. Zbyt odmienne cele.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ksionc-Tomasz: dopiero zacząłem przygodę z figurkami 40k i mechanicus sa wedlug mnie jednymi z najlepszych pod względem wyglądu. Może jeszcze Harlequin'y ale nie dałbym rady ich pomalować xD gratuluje wspaniałej figurki bo wyszła ekstra i oby tak dalej :)
  • Odpowiedz
@aweuk: Może popróbuj następnym razem poszaleć trochę z kolorami, np. kask, czy naramiennik w innym kolorze, dałoby to efekt różnorodności takiej postaci no i by się różniła od podstawowego malowania zbroi typowego ultramarines( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Blackhorn: Pochodzące z polskiej wersji DoW II: Retribution:
Wierni... oświeceni... ambitni... bracia.
W dziesięć lat - zaledwie kilka ruchów wachadła - zgromadziliśmy ofiarę dla Khorna, która przejdzie do legend.
I choć to prostszy, słabszy głos oświecał mnie przez setki lat, które spędziłem na Sądzie Zgniźliny...
...to wysłannik Khorna wskazał mi właściwą drogę do uwolnienia się od naszego żałosnego na wpół martwego Imperatora.
A jaka jest droga? Jej znaczenie, jej cel, dla których zebraliśmy czaszki
  • Odpowiedz