Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Hereticsheresy: już nie pamiętam gdzie ale był taki dialog między chyba Trazynem a Cawlem właśnie o tym, Trazyn generalnie srogo kpił z ich dążeń i marzeń
#40k #warhammer40k #wh40k
Pytanie odnośnie Agressorów - jest zasada na walce w melee "Each time an atack is made with this weapon, subtract 1 from that attack's hit roll" - czy z WS 3+ oznacza to, że Agressorzy zawsze w melee mają hita na 4+, czy jak to działa (nie uwzględniając modyfikatorów)?
Pytanie odnośnie Agressorów - jest zasada na walce w melee "Each time an atack is made with this weapon, subtract 1 from that attack's hit roll" - czy z WS 3+ oznacza to, że Agressorzy zawsze w melee mają hita na 4+, czy jak to działa (nie uwzględniając modyfikatorów)?
@MalowanyPtak: no tak, bez żadnych dodatkowych zdolności działających na nich trafiają na 4+
- 0
@Pieron: Aaaaaa, rozumiem! Dzięki za wyjasnienie!
- 6
#ciekawostka
Cześć! :D
Gdyby zależało to od Ciebie, to poparłbyś decyzję o rozłączeniu czy wolałbyś utrzymać ciągłość?
-> https://rgfk.pl/k/625/podreczniki-rpg-ktore-znasz
#rgfk
#ciekawostki #gry #rpg #warhammer #warhammer40k
Cześć! :D
Gdyby zależało to od Ciebie, to poparłbyś decyzję o rozłączeniu czy wolałbyś utrzymać ciągłość?
-> https://rgfk.pl/k/625/podreczniki-rpg-ktore-znasz
#rgfk
#ciekawostki #gry #rpg #warhammer #warhammer40k
źródło: comment_1620551616Ipcl06phAkV7q7EJufoBAP.jpg
PobierzZapętlenie że jedno i drugie uniwersum zawierają się w sobie to już w ogóle tani chwyt który absolutnie niczego nie tłumaczył.
@DiscoKhan: nie miał niczego tłumaczyć. To był taki smaczek bardziej odnośnie magi.
Dlaczego Chaos Space Marines nie najechali tak wyjątkowego świata który jest pod ciągłą inwazją
#modelarstwo #wh40k #warhammer40k
Ehh... Skończyłem robić ostrze Destroyera - 5 prób, zmywanie do zera farby, ale jako-tako wyszło. Jak robić te cholerne glaze'y? Mordowałem się z tym 5 godzin (tym jednym podejsciem!) , chyba z 80 warstw każdego koloru, a dalej nie jest tak jak bym chciał - raz, że mam problem z odkładającą się we wnękach farbą, którą potem wybieram pensetą, żeby w ogóle nie
Ehh... Skończyłem robić ostrze Destroyera - 5 prób, zmywanie do zera farby, ale jako-tako wyszło. Jak robić te cholerne glaze'y? Mordowałem się z tym 5 godzin (tym jednym podejsciem!) , chyba z 80 warstw każdego koloru, a dalej nie jest tak jak bym chciał - raz, że mam problem z odkładającą się we wnękach farbą, którą potem wybieram pensetą, żeby w ogóle nie
źródło: comment_1620500590sQJc97LsGsT5VO8UtuIXry.jpg
Pobierz- 9
@MalowanyPtak: Glejzy, też się z tym męczę chociaż wychodzą mi już nawet nawet (nie idealnie ale na tyle ok że mi się podoba efekt; też się wzoruje na tym filmiku/kanale). 5 godzin to długo, farbę jak rozcieńczasz (proporocje)? A co do rowków to jeśli już mi tam wpadnie trochę farby to mam pod ręką drugi suchy pędzelek i nim ściągam stamtąd farbę. Też staram się aby każda kolejna warstwa glejzu
- 35
Najbliższy przystanek - zrobienie podstawek bo trochę mi się tego AdMechu nazbierało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Model bardzo fajny mnóstwo szczegółów, zrobiłem sobie trochę pod górkę przyklejając prawe ręce i był kłopot z dostaniem się w okolice pod spodem. Servo i pistolet z lewej ręki były tylko osobno malowane.
#w40k #modelarstwo #warhammer40k
Model bardzo fajny mnóstwo szczegółów, zrobiłem sobie trochę pod górkę przyklejając prawe ręce i był kłopot z dostaniem się w okolice pod spodem. Servo i pistolet z lewej ręki były tylko osobno malowane.
#w40k #modelarstwo #warhammer40k
źródło: comment_16204887620b3Qmru8k7oBR2ITJW8j1Y.jpg
Pobierz#warhammer40k #wh40k
dawn of war memes are not restrained by silly human concepts like nationalities or language. dawn of war memes are eternal.
- 18
#warhammer40k #wh40k Świeże przecieki!
źródło: comment_1620412982t70ampBnuhmEEAwnGr3eXX.jpg
Pobierz@SOBEAR: jakieś dziwne te nurgle
- 2
@SzanownyPan: bo to zarażenie eldarzy.
Jak się nowe łorki podobają? Moim zdaniem świetne i myślę czy by nie sprzedać SM...
#warhammer40k #wh40k
#warhammer40k #wh40k
GW lubi robić nowe i SILNE figurki
@SIX_PATHS_OF_PAIN: no Firestrike Servo-turret, Hammerfall Bunker, Gladiatory czy Storm Speedery niezbyt to potwierdzają xD
- 0
@Lisek_Chrystusek: poczekaj do nowej edycji jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) to że nie zawsze wychodzi to jest inna sprawa. A GW to synonim spierdzielenia czegoś ¯\_(ツ)_/¯
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@OmarBongo: dlaczego? Właśnie Lord of war pasuje najlepiej do głównego przywódcy frakcji, zwłaszcza w połączeniu z nowym Supreme Command detachment, który wymaga keyworda Primarch/Daemon Primarch/Supreme Commander, nie powinni być traktowani jako ta sama ranga co zwykły kapitan czy coś w tym stylu
@Czarny-rycerz_40k: nie tak to wygląda. Kilka razy musiał uciekać żeby nie zginąć. Cadie rozwalił tracąc fortecę XD. Perturabo już mu mówił żeby nie fikał za bardzo. Kharn czy Ahriman by go zmietli bez problemu. Może by pokonał starego Guillmana, ale nowego wątpię. Przypomnij sobie jak mu poszło z Sigismundem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Abaddona bardzo lubię, ale GW tak z-----o jego postać, że powinni dać kogoś
Abaddona bardzo lubię, ale GW tak z-----o jego postać, że powinni dać kogoś
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@DIO_: no właśnie mnie zastanowia jakby to chcieli zrobić. Bo np kolaboracja z Mtg całkiem spoko - kolekcja kart kolekcjonerskich, niech se grają chłopaki kartami z innymi obrazkami, gracze mtg nic nie tracą a mlotkowi się cieszą. A z Marvelem? Że figurki do 40 zrobią i się żuliman z Thorem będzie bil? XD
Już prawie skończony Asmodai ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zostało podorzucać kilka pierdółek tu i ówdzie, merge no i podstawka
#gerardblenduje #warhammer40k #wh40k #modelarstwo
#gerardblenduje #warhammer40k #wh40k #modelarstwo
źródło: comment_16203320068tCdVlXqTEjVUVhBQ86tz5.jpg
Pobierz- 1
Używał ktoś tych podkładów z farbami GW Contrast?
#warhammer40k #warhammer #ageofsigmar #modelarstwo
#warhammer40k #warhammer #ageofsigmar #modelarstwo
źródło: comment_16203310951Diubb2c9lt1HzHLo3keQQ.jpg
Pobierz- 1
@michael-loken: Właśnie niby na bejcy polecają te, ale oni się nie zniżą do contrastów :P. Pytam się bo na bank jakiś Mirek próbował zaoszczędzić i je testował. Te trzy wyszły taniej niż jedno Vallejo :P. Przetestuję na jakiś resztkach, i pewnie się skończy że kupię vallejo albo army painter.
- 1
@k0n1k: Szary wypróbowany, jeszcze nie wysechł, no i nie mam grey sear aby porównać, ale powierzchnia ładna, i podobnie się obkurcza jak te na pędzel z vallejo.
Plastik jest plastik, a Thunderhawk jest Thunderhawk tak jak Brokuł jest Królem kosmosu.
Chociaż doceniam poczucie humoru
#warhammer40k #w40k #heheszki
Chociaż doceniam poczucie humoru
#warhammer40k #w40k #heheszki
- 1
@syn_kolezanki_twojej_starej: Ja nie mogę się doczekać, aż gówniaki pójdą na swoje. Manipuł tytanów wystawię, choćbym miał hipotekę zastawić i nerkę sprzedać :D
@koziolek666: zawsze możesz kupić wersję budżetową :D
https://www.games-workshop.com/en-PL/Precept-Maniple-Battleforce-2021
https://www.games-workshop.com/en-PL/Precept-Maniple-Battleforce-2021
Komentarz usunięty przez autora
- 5
@thority: @Hereticsheresy: nie ma co komplikować. ;)
źródło: comment_1620323084EyEzKVZIxIMcORRLcmBYb5.jpg
Pobierz- 10
@Blackhorn: Znając Adeptus Mechanicus i ich... upodobania, ja na miejscu tego gwardzisty bym odrazu wsadził sobie lufę do buzi i pociągnął za spust :|
- 1
Wasi ulubieńcy? Mój Ehrlen z Pożeraczy Światów, w jakimś ministory był opis jego starcia na Istvanie z Angronem i ostatniego dialogu między nimi.
#warhammer40k #wh40k
#warhammer40k #wh40k
źródło: comment_1620294494WdXhmgLo4d6YqIkN6OIkDb.jpg
Pobierz- 11

















#modelarstwo #warhammer40k
źródło: comment_1620577785kubcZSZFfmxN7MXGQEnSEJ.jpg
Pobierz