@MalowanyPtak: tak mam martian ironearth, pi razy drzwi będę robił jak tutaj na filmiku z tym że nie mam tych wszystkich brązów więc trochę wymieszam i zobaczymy jak wyjdzie
  • Odpowiedz
#40k #warhammer40k #wh40k

Pytanie odnośnie Agressorów - jest zasada na walce w melee "Each time an atack is made with this weapon, subtract 1 from that attack's hit roll" - czy z WS 3+ oznacza to, że Agressorzy zawsze w melee mają hita na 4+, czy jak to działa (nie uwzględniając modyfikatorów)?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapętlenie że jedno i drugie uniwersum zawierają się w sobie to już w ogóle tani chwyt który absolutnie niczego nie tłumaczył.


@DiscoKhan: nie miał niczego tłumaczyć. To był taki smaczek bardziej odnośnie magi.

Dlaczego Chaos Space Marines nie najechali tak wyjątkowego świata który jest pod ciągłą inwazją
  • Odpowiedz
#modelarstwo #wh40k #warhammer40k

Ehh... Skończyłem robić ostrze Destroyera - 5 prób, zmywanie do zera farby, ale jako-tako wyszło. Jak robić te cholerne glaze'y? Mordowałem się z tym 5 godzin (tym jednym podejsciem!) , chyba z 80 warstw każdego koloru, a dalej nie jest tak jak bym chciał - raz, że mam problem z odkładającą się we wnękach farbą, którą potem wybieram pensetą, żeby w ogóle nie
MalowanyPtak - #modelarstwo #wh40k #warhammer40k

Ehh... Skończyłem robić ostrze De...

źródło: comment_1620500590sQJc97LsGsT5VO8UtuIXry.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MalowanyPtak: Glejzy, też się z tym męczę chociaż wychodzą mi już nawet nawet (nie idealnie ale na tyle ok że mi się podoba efekt; też się wzoruje na tym filmiku/kanale). 5 godzin to długo, farbę jak rozcieńczasz (proporocje)? A co do rowków to jeśli już mi tam wpadnie trochę farby to mam pod ręką drugi suchy pędzelek i nim ściągam stamtąd farbę. Też staram się aby każda kolejna warstwa glejzu
  • Odpowiedz
Najbliższy przystanek - zrobienie podstawek bo trochę mi się tego AdMechu nazbierało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Model bardzo fajny mnóstwo szczegółów, zrobiłem sobie trochę pod górkę przyklejając prawe ręce i był kłopot z dostaniem się w okolice pod spodem. Servo i pistolet z lewej ręki były tylko osobno malowane.

#w40k #modelarstwo #warhammer40k
mroz3 - Najbliższy przystanek - zrobienie podstawek bo trochę mi się tego AdMechu naz...

źródło: comment_16204887620b3Qmru8k7oBR2ITJW8j1Y.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MiPerroEs: Mnie zastanawia, jak duże są te byty w porównaniu z Bogami Chaosu i czym one są? Demonicznymi zwierzętami? Żywymi falami i skałami na oceanie Osnowy?
  • Odpowiedz
@OmarBongo: dlaczego? Właśnie Lord of war pasuje najlepiej do głównego przywódcy frakcji, zwłaszcza w połączeniu z nowym Supreme Command detachment, który wymaga keyworda Primarch/Daemon Primarch/Supreme Commander, nie powinni być traktowani jako ta sama ranga co zwykły kapitan czy coś w tym stylu
  • Odpowiedz
@Czarny-rycerz_40k: nie tak to wygląda. Kilka razy musiał uciekać żeby nie zginąć. Cadie rozwalił tracąc fortecę XD. Perturabo już mu mówił żeby nie fikał za bardzo. Kharn czy Ahriman by go zmietli bez problemu. Może by pokonał starego Guillmana, ale nowego wątpię. Przypomnij sobie jak mu poszło z Sigismundem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Abaddona bardzo lubię, ale GW tak z-----o jego postać, że powinni dać kogoś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DIO_: no właśnie mnie zastanowia jakby to chcieli zrobić. Bo np kolaboracja z Mtg całkiem spoko - kolekcja kart kolekcjonerskich, niech se grają chłopaki kartami z innymi obrazkami, gracze mtg nic nie tracą a mlotkowi się cieszą. A z Marvelem? Że figurki do 40 zrobią i się żuliman z Thorem będzie bil? XD
  • Odpowiedz
@michael-loken: Właśnie niby na bejcy polecają te, ale oni się nie zniżą do contrastów :P. Pytam się bo na bank jakiś Mirek próbował zaoszczędzić i je testował. Te trzy wyszły taniej niż jedno Vallejo :P. Przetestuję na jakiś resztkach, i pewnie się skończy że kupię vallejo albo army painter.
  • Odpowiedz
@k0n1k: Szary wypróbowany, jeszcze nie wysechł, no i nie mam grey sear aby porównać, ale powierzchnia ładna, i podobnie się obkurcza jak te na pędzel z vallejo.
  • Odpowiedz
@MiPerroEs: w 3 części HH jak Saul przedzierał się do innych było wspomniane jak zobaczył Ehrlena który z impetem odbił się od ściany, wstał, i pobiega n---------ć się dalej.
Dobry chłop, był.
  • Odpowiedz