via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierre_Billotte: Nagle się pojawiły takie barierki odgradzające fanów na drodze kolarzy i zdaje się paru w nie wjechało, w Eurosporcie domniemywali że przelatujący helikopter je zdmuchnął na trasę dx
  • Odpowiedz
@HalBregg: @Hubertosik: Moim zdaniem, Kwiato dowiezie koszulkę lidera do końca tygodnia, odda koszulkę na La Covatilla, w drugim tygodniu będzie tankował grube minuty i pod jego koniec spróbuje wygrać etap, może dojedzie do drugiej czasówki. A potem się wycofa.

Ale może się mylę.
  • Odpowiedz
Nie zakładałem, że Sky będzie prowadzić tak samo jak na Tourze, ale też nie spodziewałem się, że sam Kwiato zostanie
#kolarstwo #vuelta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@demoos:
Niby nie, ale dlugi na 20 km po wspinaczce w połowie etapu, 4ty dzien z najlepszymi, ktorzy moze dzis beda probowali dorwac czerwoną :)
  • Odpowiedz
Porte


@Fhrancuz:
Richie już wczoraj w krótkim wywiadzie po swoim występie w prologu powiedział, że jedzie Vueltę treningowo (jak dobrze pamiętam).
@bemol14:
@Fhrancuz chodziło o Adama Yatesa, który i tak nie jechał generalki.
  • Odpowiedz
Paaanie kiedyś to było, 8 kilometrów to ja więcej do roboty robię w jedną stronę
#vuelta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach