Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@RidgeForrester wszystkiego najlepszego!!
- 1
Komentarz usunięty przez autora
To stuknelo 31 lat. chyba mialem lepszy humor przy 30stych urodzinach.( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mirekwkanadzie #feels #urodziny #zalesie
#mirekwkanadzie #feels #urodziny #zalesie
- 2
Mirki,
zbliża się dzień urodzin mojej dziewczyny. No i dopada mnie dylemat jak co roku, co sprawić jej na prezent urodzinowy. Nie wydajemy na prezenty kupy hajsu, więc muszę kombinować. Wpadłem na pomysł na bon podarunkowy taki do 200 zł do jakiegoś studio urody czy innej kosmetyczki + kolacja. Tylko pytanie czy da sie to ogarnąc do 2 stów, czy lepiej odpuścić bo nic sensownego nie będzie w takiej kasie? Liczę na
zbliża się dzień urodzin mojej dziewczyny. No i dopada mnie dylemat jak co roku, co sprawić jej na prezent urodzinowy. Nie wydajemy na prezenty kupy hajsu, więc muszę kombinować. Wpadłem na pomysł na bon podarunkowy taki do 200 zł do jakiegoś studio urody czy innej kosmetyczki + kolacja. Tylko pytanie czy da sie to ogarnąc do 2 stów, czy lepiej odpuścić bo nic sensownego nie będzie w takiej kasie? Liczę na
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
@robsosl nieeee, skąd ten pomysł
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ashi12 Ciesz się z tego xD ale pamiętaj, że śmieciarka już o dowód nie zapyta ( ͡~ ͜ʖ ͡°)(✌ ゚ ∀ ゚)☞
Mireczki dziś 28 lat. Nie wiem o co chodzi ze smieciarka ale może dzwonić. Wasze zdrowie!
#urodziny
#urodziny
źródło: comment_nrmQ6TzIA59rOqOOKfnQArTXHSdbaCS8.jpg
Pobierz@thebestisyettocome: wyślij pocztówke plusującemu
Popijajcie ze mno geriavit kompotem
#urodziny
#urodziny
źródło: comment_mmgauRIS1AnkeuqKZjUWTIkn2PZh2Yy9.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 0
- 139
Dzień dobry, napijemy się kompotu? 30 lat minęło... Dzisiaj wszystko na mój koszt!
Dobrze, że niedziela to śmieciarka nie przyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziendobry #urodziny
Dobrze, że niedziela to śmieciarka nie przyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziendobry #urodziny
źródło: comment_iJ5Ziza2QFIfzg9NCaWT3Oc7YBReegEc.jpg
PobierzBrawo że tyle wytrzymales
@Froto: oo millenials! Zycze Ci, dzarmowego latte z podojna pianka w pracy, planu emerytalbego na 100mld bitcoinow, wiecznych wakacji w miejscach, gdzie nikt inny jeszcze nie zrobil sobie zdjecia stop. Ah, i najwazniejsze, zebys w koncu mogl sie wyprowadzic od rodzicow!
Wytrzeźwiałem na chwilę żeby wstawić. Pijcie że mno kompot bo to był najlepszy rok mojego życia i szykujcie śmieciarkę bo jak nie dostanę przeszczepu wątroby to niechybnie spadnę z rowerka ( ͡º ͜ʖ͡º)
#urodziny
#urodziny
źródło: comment_7NGyOPMnNXQMw0l9FX7naKAH4mZUOvqu.jpg
PobierzTo ten.. zadzwoni ktoś po śmieciarkę?
#urodziny
#urodziny
źródło: comment_ghOOB4o9OdnE8kVXfOayhAFKUeGes0FX.jpg
Pobierz- 1
@Maestro_PM: ogarnę do wieczora, bo zostałeś mnie na wyjeździe :D
Dewey kończy dziś 28 lat. Feel old yet?
źródło: comment_ruUs7b92EKMepPQx7pre8Nx44NO4VMJB.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@RadioaktywneRacuchy: sto lat byku, jedna noga już w grobie. Jak ten czas z--------a :)
- 3
@JaTuNowy: A daj spokój, ja to już nie wiem czy to mnie wszystko boli naprawdę, czy mi się wydaje, bo mózg już nie ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urodziny #pracaspawaczamnieprzeistacza #zebroplusy
To już ten czas że trzeba sobie zacząć spawać śmieciarke
To już ten czas że trzeba sobie zacząć spawać śmieciarke
źródło: comment_fEKnfVhPjlYQssYR2geLCe3CNzxkAqIY.jpg
Pobierz@suqmadiq2ama a moze takie stalowe pudelko 2x0.5x0.5? ;)
Urodziny miałem kilka dni temu, ale były to bardzo intensywne dni, wiec nie miałem czasu ¯\(ツ)/¯ możecie pic ze mną zaległy kompot! #urodziny #oswiadczenie
źródło: comment_x5g1z4SHnAIis73wjpY7PfdTyPQbknoc.jpg
Pobierz
































#tadeuszsznuk #1z10 #urodziny #wszystkiegonajlepszego
źródło: comment_tpp1R0gpNIsLlRsjvZSYRIyCe7KdoRDw.jpg
Pobierz