#tojestmultikonto #muzyka #umzyka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

tojestmultikonto
- 1


tojestmultikonto
- 2
@Bananada: ja też uwielbiam ʕ•ᴥ•ʔ

Siebuszczan
via Android- 1
Tylko oryginał ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ


- 1
@tojestmultikonto: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
@tojestmultikonto: lubię... ale mam wrażenie,że każdy jej kawałek idzie tym samym schematem...


















