#ufc Yannis jaki wjazd, kolana, łokcie! Pięknie!
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 2
- 9
#ufc Dobry wieczór! Miałem szybciej się za to zabrać, no ale cóż, wyszło jak wyszło. Już zza nieco ponad godzinę przeniesiemy się do Kanady, a dokładniej do Winnipeg, gdzie w walce wieczoru zmierzą się ze sobą, Gilbert Burns oraz Mike Malott. Drugim starciem wieczoru będzie pojedynek w kategorii koguciej, Kyler Phillips podejmie Charlesa Jourdaina.
Karta wstępna start 23:00
Karta główna start 02:00
#mmuga
Karta wstępna start 23:00
Karta główna start 02:00
#mmuga
źródło: 1000037782
Pobierz- 1
@GF91: jeśli ktoś chce być wołany w kolejnych wpisach, proszę o zostawienie plusa w tym komentarzu. Osoby które już są wołane proszę o nie zostawianie tutaj plusów
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@GF91: wołam osoby które wyraziły na to chęć:
@GreckiSamuraj @myk-myk-myk @Meserole @iNSANE__ @DominiCanes @doggaz @Enigmameister @Pushupek009 @kubaadamek @xavhowk @yelonec @orangege @Yeahido @Boxcutter @debciak @hanys1dwa3 @Joker_Face @fogensf @Darakan @Logankapuchino @staley @bajo18 @Goguch @bart123666 @Soviel @adam-jol @andrzej8m @Panzorro @Festiwal_Panczy @Krewkrewkrew @Ralphs
@GreckiSamuraj @myk-myk-myk @Meserole @iNSANE__ @DominiCanes @doggaz @Enigmameister @Pushupek009 @kubaadamek @xavhowk @yelonec @orangege @Yeahido @Boxcutter @debciak @hanys1dwa3 @Joker_Face @fogensf @Darakan @Logankapuchino @staley @bajo18 @Goguch @bart123666 @Soviel @adam-jol @andrzej8m @Panzorro @Festiwal_Panczy @Krewkrewkrew @Ralphs
- 2
- 0
Oglądacie dzisiaj KSW 117? 🥊
Transmisja: https://kswonline.pl/
Zapowiada się solidny wieczór z walkami i emocjami. Kto ogląda od początku, a kto tylko walkę wieczoru? 👀
Dwie pierwsze walki na YT!
Transmisja: https://kswonline.pl/
Zapowiada się solidny wieczór z walkami i emocjami. Kto ogląda od początku, a kto tylko walkę wieczoru? 👀
Dwie pierwsze walki na YT!
Czy będziesz oglądać KSW 117?
- Tak 19.5% (26)
- Nie 77.4% (103)
- Jeszcze nie wiem 3.0% (4)
@Sobocina: Jedyny plus dla KSW, że pogonili tego lizopupa Turskiego.
- 8
#ufc Błachowicz doznał kontuzji na treningu, poszła łąkotka. Wypadł z walki z Guskovem.
Przy okazji chciałbym was przeprosić za swoją nieobecność i brak wpisów/ odpowiedzi na wołanie. Trochę straciłem zapał do oglądania i ogólnie do ufc. Miałem zrobić przypomnienie w piątek wieczorem, później w sobotę z rana, po południu i tak odkładałem w nieskończoność. Samą galę oglądałem jednym okiem, chyba tylko main event widziałem cały. Postaram się zrobić przypomnienie na
Przy okazji chciałbym was przeprosić za swoją nieobecność i brak wpisów/ odpowiedzi na wołanie. Trochę straciłem zapał do oglądania i ogólnie do ufc. Miałem zrobić przypomnienie w piątek wieczorem, później w sobotę z rana, po południu i tak odkładałem w nieskończoność. Samą galę oglądałem jednym okiem, chyba tylko main event widziałem cały. Postaram się zrobić przypomnienie na
- 0
źródło: 1000002103
PobierzWygrywa
- Paddy 48.1% (13)
- Gamer 51.9% (14)
@johnblaze12345: obawiam się, że standardowo okaże się, że Gamrot po prostu za bardzo odstaje fizycznie. No a akurat Paddy jest gigantyczny, parter też ma nie byle jaki.
- 0
@AAUUUUUU: z kim walczy?
- 1
@w00nski: jestem retardem, dziekuje kumplu
od niechęci do uwielbienia
oglądam i mówię co to za burak i cham pokazuje fakera, 15 minut później jestem już fanem
co jak co, ale Polacy nie mają gadanego, taki chłop wyjdzie da walkę roku, powie parę bzdur i już mu Trump walki ustawia
u nas wszyscy mają coś takiego, że chcą być lubiani i gadają to co wypada
#ufc
oglądam i mówię co to za burak i cham pokazuje fakera, 15 minut później jestem już fanem
co jak co, ale Polacy nie mają gadanego, taki chłop wyjdzie da walkę roku, powie parę bzdur i już mu Trump walki ustawia
u nas wszyscy mają coś takiego, że chcą być lubiani i gadają to co wypada
#ufc
źródło: images
Pobierz@Milegodniawszystkim: Jak czytam takie wpisy to już wiem, że twoim ulubionym wojownikiem jest conor xD ehh, krzyczeć to łatwo, tu trzeba skille pokazać a nie mordę. Dagestańce nie muszą nikogo obrażać żeby być szanowanymi
@kubaadamek: @Festiwal_Panczy Pamiętajcie - wybrał personę jaką wybrał, ale co zarobi to jego. Przestańcie z tym atakowaniem go (lub OP-a!) osobiście. Przecież on tam jest tylko po kasę. Lepiej być fanem kogoś, kto z uśmiechem na twarzy doi UFC i szybko znikna, niż polskiego mięcha na wiecznym kontrakcie 15/15 (ale jest miły na mikrofonie).
#ufc Gdzie można obejrzeć restream ufc? Realfight.top już nie działa. 😭
obejrzalem gale oktagon i ufc
ale to przepasc
oktagon na plus, ze nawet troche tam ludzi bylo, ale poziom sportowy to juz niezla geriatria
Gamrot w swoim stylu, niewiele zyskal, ale zawsze na plus, teraz chyba dostanie kogos mocniejszego, moze jedno oczko w gore w rankingu sie uda
Bedis vs ten wariat, ja pierdziu, walka Iwo zostala przebita, co to bylo za rzez, co to za szaleniec
Prochazka XDDD juz wital sie
ale to przepasc
oktagon na plus, ze nawet troche tam ludzi bylo, ale poziom sportowy to juz niezla geriatria
Gamrot w swoim stylu, niewiele zyskal, ale zawsze na plus, teraz chyba dostanie kogos mocniejszego, moze jedno oczko w gore w rankingu sie uda
Bedis vs ten wariat, ja pierdziu, walka Iwo zostala przebita, co to bylo za rzez, co to za szaleniec
Prochazka XDDD juz wital sie
Walka Ulberg vs Prochazka pokazała jakim kotem jest Janek, gdzie on walczył z Ulbergiem cały dystans i według wielu wygrał, chociaż to akurat była nudna walka w porównaniu do tej z dzisiaj rano xD Błachowicz vs Prochazka bym zobaczył gdzieś w Europie #ufc
@montezuma71: blachowicz to jeden z bardziej wyrachowanych zawodnikow mimo wszystko ktory sie trzyma caly czas zalozonego gameplanu, szkoda tylko ze zawsze byl taki drewniany na nogach + kiepskie zapasy, gdyby nie to moglby zdominowac na jakis czas po zdobyciu pasa z reyesem bo topka lhw d--y nie urywa
@montezuma71: generalnie jego 4 ostatnie walki mimo przegranych/remisów pokazują, ze jest kotem
- 2
- 10
#ufc Niby to przegrał Czech a człowiek w-------y jakby to Polak dał d--y xD
@PapusnyWonsiurek: weź tak k#wa nawet nie pisz xDD bo Jiri ma ten swój samurajski kodeks, oby nie doszło do seppuku
@mikeorabo96: tacy co z takim uporem maniaka gadają o jakimś kodeksie albo zasadach jak on, najczęściej c---a a nie je przestrzegają.
No nic, niedosyt jest ale Prohazke dopadła karma za pajacowanie. Całkiem przyjemna gala, Hokit i Costa TOP ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za dzisiaj Panowie do nastepnego
#ufc
#ufc
@mikeorabo96: to nie było pajacowanie, tylko okazał litość, to było jasne podczas walki, że mógł go skończyć, ale okopywał tę nogę mniej, niż mógł i powinien.
Jego reakcja po walce to nie reakcja na porażkę, tylko na to, że żałuje, że okazał słabość i litość w walce.
Jego reakcja po walce to nie reakcja na porażkę, tylko na to, że żałuje, że okazał słabość i litość w walce.
#ufc no czyli co prochazka debil, ulberg mistrz ale wypada na prawie rok, więc o tymczasowy costa z ankalaevem pewnie
Ja pier&#& co tu się odwaliło, Ulberg już ledwie stał z tą kontuzją, wystarczyło go raz trafić.. niepotrzebnie pajacował Jiri, czuję niedosyt w uj
#ufc
#ufc



















https://streamed.pk/watch/ufc-fight-night-273-burns-vs-malott-2429048/admin/1