#ufc Dobry wieczór! Miałem szybciej się za to zabrać, no ale cóż, wyszło jak wyszło. Już zza nieco ponad godzinę przeniesiemy się do Kanady, a dokładniej do Winnipeg, gdzie w walce wieczoru zmierzą się ze sobą, Gilbert Burns oraz Mike Malott. Drugim starciem wieczoru będzie pojedynek w kategorii koguciej, Kyler Phillips podejmie Charlesa Jourdaina.
Karta wstępna start 23:00
Karta główna start 02:00
#mmuga
GF91 - #ufc Dobry wieczór! Miałem szybciej się za to zabrać, no ale cóż, wyszło jak w...

źródło: 1000037782

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@GF91: jeśli ktoś chce być wołany w kolejnych wpisach, proszę o zostawienie plusa w tym komentarzu. Osoby które już są wołane proszę o nie zostawianie tutaj plusów
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oglądacie dzisiaj KSW 117? 🥊

Transmisja: https://kswonline.pl/

Zapowiada się solidny wieczór z walkami i emocjami. Kto ogląda od początku, a kto tylko walkę wieczoru? 👀
Dwie pierwsze walki na YT!

Czy będziesz oglądać KSW 117?

  • Tak 19.5% (26)
  • Nie 77.4% (103)
  • Jeszcze nie wiem 3.0% (4)

Oddanych głosów: 133

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ufc Błachowicz doznał kontuzji na treningu, poszła łąkotka. Wypadł z walki z Guskovem.

Przy okazji chciałbym was przeprosić za swoją nieobecność i brak wpisów/ odpowiedzi na wołanie. Trochę straciłem zapał do oglądania i ogólnie do ufc. Miałem zrobić przypomnienie w piątek wieczorem, później w sobotę z rana, po południu i tak odkładałem w nieskończoność. Samą galę oglądałem jednym okiem, chyba tylko main event widziałem cały. Postaram się zrobić przypomnienie na
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 4
@AAUUUUUU: odmawiać tym bardziej, dobrze wiemy jak kończy się odmawianie w UFC, przerwą od walk. Jak to mówią, kto nie ryzykuje szampana nie pije, albo, albo grubo albo wcale (òóˇ)
  • Odpowiedz
od niechęci do uwielbienia
oglądam i mówię co to za burak i cham pokazuje fakera, 15 minut później jestem już fanem
co jak co, ale Polacy nie mają gadanego, taki chłop wyjdzie da walkę roku, powie parę bzdur i już mu Trump walki ustawia
u nas wszyscy mają coś takiego, że chcą być lubiani i gadają to co wypada
#ufc
Milegodniawszystkim - od niechęci do uwielbienia
oglądam i mówię co to za burak i cha...

źródło: images

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubaadamek: @Festiwal_Panczy Pamiętajcie - wybrał personę jaką wybrał, ale co zarobi to jego. Przestańcie z tym atakowaniem go (lub OP-a!) osobiście. Przecież on tam jest tylko po kasę. Lepiej być fanem kogoś, kto z uśmiechem na twarzy doi UFC i szybko znikna, niż polskiego mięcha na wiecznym kontrakcie 15/15 (ale jest miły na mikrofonie).
  • Odpowiedz
obejrzalem gale oktagon i ufc
ale to przepasc
oktagon na plus, ze nawet troche tam ludzi bylo, ale poziom sportowy to juz niezla geriatria
Gamrot w swoim stylu, niewiele zyskal, ale zawsze na plus, teraz chyba dostanie kogos mocniejszego, moze jedno oczko w gore w rankingu sie uda
Bedis vs ten wariat, ja pierdziu, walka Iwo zostala przebita, co to bylo za rzez, co to za szaleniec
Prochazka XDDD juz wital sie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walka Ulberg vs Prochazka pokazała jakim kotem jest Janek, gdzie on walczył z Ulbergiem cały dystans i według wielu wygrał, chociaż to akurat była nudna walka w porównaniu do tej z dzisiaj rano xD Błachowicz vs Prochazka bym zobaczył gdzieś w Europie #ufc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@montezuma71: blachowicz to jeden z bardziej wyrachowanych zawodnikow mimo wszystko ktory sie trzyma caly czas zalozonego gameplanu, szkoda tylko ze zawsze byl taki drewniany na nogach + kiepskie zapasy, gdyby nie to moglby zdominowac na jakis czas po zdobyciu pasa z reyesem bo topka lhw d--y nie urywa
  • Odpowiedz
#ufc Niby to przegrał Czech a człowiek w-------y jakby to Polak dał d--y xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No nic, niedosyt jest ale Prohazke dopadła karma za pajacowanie. Całkiem przyjemna gala, Hokit i Costa TOP ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za dzisiaj Panowie do nastepnego
#ufc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikeorabo96: to nie było pajacowanie, tylko okazał litość, to było jasne podczas walki, że mógł go skończyć, ale okopywał tę nogę mniej, niż mógł i powinien.

Jego reakcja po walce to nie reakcja na porażkę, tylko na to, że żałuje, że okazał słabość i litość w walce.
  • Odpowiedz
Ja pier&#& co tu się odwaliło, Ulberg już ledwie stał z tą kontuzją, wystarczyło go raz trafić.. niepotrzebnie pajacował Jiri, czuję niedosyt w uj
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach