@BedzieMagik: jeansy moze levis, jakosciowo ok, ale troche drozsze niz zary i h&m'y, ogolnie ciuchy to loteria, ja bym sie nie zagłebiał i szedł do normalnych sieciówek w galeriach handlowych i tyle jak ma byc tanio, ja tam mam jeansy z zary za 100zł jak i mniej w promkach i sie trzymaja i trzymają.
sklep internetowy to asos z tanich.
  • Odpowiedz
Szukam kurtki w stylu m65 kolor oliwkowy,wiadomo o oryginalnej można pomarzyć,ale fajnie by było mieć coś zbliżonego.
Kwota do ok 200 zł
Zastanawiałem się nad Branditem --- https://allegro.pl/oferta/brandit-kurtka-podpinka-hydro-standard-m65-2w1-m-7574939255?fromVariant=7574939360

Albo Surplus -- https://allegro.pl/oferta/nowosc-kurtka-m65-fieldjacket-2w1-parka-surplus-m-8462357290

#modameska #militaria #m65 #ubrania #streetwear
FizylieRR - Szukam kurtki w stylu m65 kolor oliwkowy,wiadomo o oryginalnej można poma...

źródło: comment_1582552852ZvC0fqC1C9JCqZH4xmEQp0.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FizylieRR: kiedyś miltec i mfh były na podobnym poziomie. Helikon był ciut lepszy, ale nie interesowałem się wojskowymi ciuchami od kilku lat. Z mojego dawnego doświadczenia brałbym helikona.
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś korzystał ze strony www.jetafford.top (ubrania)? To jakaś próba oszustwa, sklep z podróbkami czy ki diabeł? Ceny 70-80 zł + darmowa wysyłka, no nie możliwe!
#csiwykop #ubrania
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojpap: nie korzystałem ale widziałem podobne akcje na przykład z elektroniką. Najlepiej skontaktować się telefonicznie z biurem, jest spore prawdopodobieństwo że nie istnieje

A sam sprawdziłem, kontaktu innego niż mailowy nie ma, regulamin po angielsku, strona powstała 4 miesiące temu.

Albo dropshipping podrób z Chin, albo po prostu wał. Nie dać się naciągnąć - niektóre okazje nie mają prawa istnieć.
  • Odpowiedz
Drogie Panie i Drodzy Panowie, szukam jakiś fajnych sklepów z ciuchami dla mężczyzn na allegro. Co znaczy 'fajny sklep'? Duże rabaty i akceptowalna jakość ciuchów. Może macie swoje ulubione miejsce skąd zamawiacie odzież? Byłbym wdzięczny za podesłanie takich perełek. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#modameska #ubrania #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pavlo006: Nie ma szans, że znajdziesz coś dobrego na allegro, może od osoby prywatnej, ale formy to sama chińszczyzna. Przejrzyj sobie answear i zalando, a najlepiej już w ogóle kupuj uzywane w lumpeksach i na vinted. Fast fashion to słaba sprawa, ale wiem, że takie zmiany nie są dla każdego.
  • Odpowiedz