#tvn dzisiaj chyba probuje propaganda nadgonic #tvpis

Obrzydliwe, że ludzie którzy dosłownie przed chwilą bronili się przed bezprawnym zablokowaniem przedłużenia koncesji pod hasłami wolności słowa uprawiają taką szopkę

Wstyd.
Po prostu wstyd.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KaizenMan: To ty nie masz honoru i krzty patriotyzmu. Kłamiesz sugerując, że marsz współorganizowany przez faszystów to coś dobrego, a ludzie idący za faszystowskimi sztandarami, hasłami i śpiewający "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę" lub "a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" świętują dobrze niepodległość.
  • Odpowiedz
Tvn to faktycznie gowno nie mniejsze niż tvp, cholerna propaganda.
Na Polsat jak pokazywali marsz to był widok na ludzi którzy idą spokojnie, a na tvn od pół godziny mówią jacy to terroryści idą w tym marszu pokazując jakieś przebitki na kiboli.
#marszniepodleglosci #tvn #tvpis #polska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majkkali: w takim razie tvp tez nic zlego nie robi, pokazuje lewakow i ich n----------e XD obie te stacje sa siebie warte i obie dezinformują i są rownie skrajne, zaorac
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ha tfuuu włączyłemna 5 minut tvn24 i to samo gowno co tvp, zdelegalziowac a apartyczkow zamknac do więzień razem z pisowcami za szkodzenie i dezinformację polakow
#tvn
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Randomowy_smieszek a w rzeczywistosci w większości jakichkolwiek politycznych kwestii polsat=tvp tylko sa mniej oczywisci w propagandzie "swoich" pogladow

Nie oszukujmy sie, niezalezne i obiektywne media nie istnieja.
  • Odpowiedz
@Nobody32: to o czym mówisz brzmi jeszcze bardziej na niekorzyść TVN, teoretycznie powinni być niezależni i mieć jak najmniej nacisków politycznych za sobą. Jednak zachowują się identycznie jakby je jednak mieli i sprzyjali konkretnej linii, nie mówię, że konkretnej partii.
  • Odpowiedz