Spytałem premiera, dlaczego zwolnił kierowców z opłat w weekendy na A1 (Trójmiasto), a nie zwolnił na A4 (Górny Śląsk). Oczywiście #tusk milczy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#c-------------o #tusk #trojka #rozdajo

Tusk: "W sierpniowe weekendy nie będą pobierane opłaty na autostradzie A1, straty akcjonariuszy pokryje budżet państwa"
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe jak się będzie tłumaczył Tusk jak się dowie że afera plusowa jest, dobrze by było gdyby Max Kolonko wypowiedział się w tej sprawie kto jest winny kto zaczął i dlaczego wypłynęła #aferaplusowa i najważniejsze jak ta cała sytuacja wpłynie na naszą dalszą egzystencje na mirko i w kraju. #tusk #niewiemjaktotagowac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach