#tokio2020 PRZESTAŃ MI OLIMPIJCZYKÓW PRZEŚLADOWAĆ
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie płacz Maria, jest pięknie!
#tokio2020
#tokio2020
Dobrze Dzięciołowski, ciśnij ją tam za to srebro
#tokio2020
#tokio2020
No juz płacze zanim jeszcze zadał pytanie
#tokio2020
#tokio2020
Nawet nie skończył pytania a już płacz. Dzięcioł, na twój widok...
#tokio2020
#tokio2020
- 1
Dobrze się bawiłaś?
#tokio2020
#tokio2020
- 0
Presja ją zjadła.
#tokio2020
#tokio2020
- 26
Dobra, koniec tego.
#tokio2020
#tokio2020
źródło: comment_1628256126wd4d0OgA5F3q2wsCywr05X.jpg
PobierzZnowu do łez doprowadził
#tokio2020
#tokio2020
- 1
Użytkownik @Tonaltzintli dalej sieje zgorszenie dla osób homoseksualnych.
Twój argument zalicza się jako dowód anegdotyczny.
#lgbt #polska #tokio2020
Twój argument zalicza się jako dowód anegdotyczny.
#lgbt #polska #tokio2020
@Eskim0s: xD
- 0
@Tonaltzintli: dowód anegdotyczny.
Widzę że dalej powtarzasz argument wyjęty z kontekstu.
Widzę że dalej powtarzasz argument wyjęty z kontekstu.
Nie myślałaś o zakończeniu kariery?
#tokio2020
#tokio2020
NASTĘPNA PŁACZE PRZY DZIĘCIOLE XDDDD
#tokio2020
#tokio2020
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kljewjubfwfejubdqwlibvwuyqwdlkxanr: chłop kroi cebule, nie ma innego wytłumaczenia
- 3
Generalnie jest całkiem dobrze. Szkoda, że w pozostałych dyscyplinach jesteśmy tacy fatalni.
#tokio2020
#tokio2020
źródło: comment_1628256110lfubMazAJUvXWew3mxkk3q.jpg
Pobierz- 1
@Gummy_tommy: No ale to jest klasyczne polskie p--------o. Zapomniałeś, że medal w kajakach również został wygrany na setne sekundy. W żeglarstwie srebro dzięki amebstwie Brytyjek. Polacy zawsze pecha widzą tylko u siebie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@luczyk: to były Niemki
- 13
Teraz ze srebrnym medalem powinien się znaleźć jakiś sponsor na wannę
#tokio2020
#tokio2020
źródło: comment_16282560942bFAmMNAJahOcDak8f12wZ.jpg
Pobierz- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
To tak realnie jeszcze szasna na max 3-4 medale?
#tokio2020
#tokio2020
@kielbasa_z_cebula: bedzie jeden jak nic
- 0
@kielbasa_z_cebula: Sztafety i K-4 kobiet w kajakach
Marysia Andrejczyk jest śliczna, ale chyba bardziej podoba mi sie Malwinka Kopron 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
#tokio2020
#tokio2020
#tokio2020
Januszaite i tak ładniejsza :p
Januszaite i tak ładniejsza :p
- 59
Rzuciłaś mniej niż w Rio, a masz srebrny medal.
Rzuciłaś mniej niż w eliminacjach.
W tym roku już rzuciłaś 71,40m
Czemu nie przygotowałaś się na najważniejszy konkurs w sezonie?
Babiadge zapowiadał przed konkursem że tylko złoto.
Zawiodłaś go. Jak się z tym czujesz?
#tokio2020 #lekkoatletyka #rzutoszczepem
Rzuciłaś mniej niż w eliminacjach.
W tym roku już rzuciłaś 71,40m
Czemu nie przygotowałaś się na najważniejszy konkurs w sezonie?
Babiadge zapowiadał przed konkursem że tylko złoto.
Zawiodłaś go. Jak się z tym czujesz?
#tokio2020 #lekkoatletyka #rzutoszczepem
źródło: comment_1628255850bL3bzG8LDgv60DZotl8nxE.jpg
Pobierz- 0
Alek! Kurłaaaa, miałeś kiedyś oszczep w dupie?
źródło: comment_1628278603xSO9x52DfsUk2reZLi6DlT.jpg
Pobierz



















#tokio2020