@rasmor bo ma. Obserwowałem go na memoriale Kusocińskiego i każda z tych bardziej znanych sportsmenek podchodziły pogadać, pożartować nawet gdy nie byli na wizji.
Łobuz kocha najmocniej.
  • Odpowiedz
wyobrażacie sobie co by było gdyby medal (najlepiej nie złoty) dla nas zdobył jakis dzieciak 15letni ze słabą psychą i Dzięcioł go dostał?

#tokio2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marysia była lekko w szoku, dumna w pełni
Całkiem zdrowa, długoterminowa i niegłupia
Do pizzerii zjeść, opanować nerwy weszła gdzieś
W okolicach śródmiejskich - północna część...
#tokio2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"ja wiem, że Ty chcesz więcej" ( ͡º ͜ʖ͡º)
"Paweł Fajdek też o tym wie"
"pozostawmy to tajemnicą"

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#tokio2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach