@Primusek: nie, chodzi o ŚDM, które nie mają statusu podwyższonego ryzyka w przeciwieństwie do tegorocznego woodstocku i są imprezą wyjątkowo miedzynarodową
  • Odpowiedz
Koledzy z tagu. Z pewnością przeglądacie twittera Szewko. Czy topkek na niektóre odpowiedzi zwolenników PiS/wysłania kontygentu do Iraku/Syrii to odpowiednie określenie czy zbyt łagodne.
#syria #szewko #c-------------a
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2PacShakur: Konkretnie nie chodzi mi o sam PiS tylko o te argumenty typu "chowanie głowy w piasek", "jazydki są tam zabijane hurrr durr", "I CO MAMY CZEKAĆ, AŻ NAM TUTAJ MECZETY WYBUDUJĄ?!", "TRZEBA BYĆ SOLIDARNYM".
Po prostu w takich momentach człowiek sobie uświadamia, że Głupota nie wybiera. Wali we wszystkich po równo.
  • Odpowiedz