Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może zróbmy osobny tag na relacje na żywo z zakazu przemieszczania, gdzie będziemy wrzucać info odnośnie tego jak to w praktyce wygląda. Proponuje #gestapo do zamieszczania waszych przygód z z dzisiejszego zakazu
#sylwester
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze 5 min i narodowe bojówki wchodzą na ulice by służyć bezpieczeństwem obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej. A to mandacik za 500zł lub 30 tysi albo pałą w łeb na uspokojenie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nigdy się tak bezpiecznie w tym kraju nie czułem jak w 2020.
#sylwesterzwykopem #sylwester
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach