Jako że zaczyna sie #euro2024 to postanowiłem w tym roku pobawić się w #bukmacherka

Zainstalowałem apkę #sts i przeglądam sobie ale troche to dla laika nie jasne.

Przyjmijmy że będzie mecz polska - holandia. Mogę obstawić zarówno remis, wygraną jak i przegraną polski i wtedy mam 3 różne zakłady z czego na pewno jeden wygra? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#h----d #kryptowaluty
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krótko mówiąc, na pewno nie opłaca się w ten sposób grać, nie oszukasz bukmachera. Kursy ustawiane są pod prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia, a potem jeszcze dochodzi marża i podatek. Będziesz stratny.

Dobrym przykładem są rzuty monetą (np. te na początku meczów piłkarskich aby zdecydować kto zaczyna). Jaki powinien być uczciwy kurs? 2.0. 50% szansy na orzeł czy reszkę. Jak obstawiłbyś to samo na obie opcje, wysze∂łbyś na 0. No ale wtedy bukmacher
  • Odpowiedz
graj ustawki w piłce, parę tygodniowo a nie jakieś tam kanały typerskie, dam Ci przykład z dzisiaj

Ararat Armenia v FC Shirak jest ustawiony na wygraną Shirak do HT a wygraną końcową Araratu, kurs 30 i masa innych zakładów na gole, do przerwy, BTS itd

Start tego teatru za 10 minut


@matematykUK: Ciekawe. Skąd miałeś te info? Ani jedno ani drugie się nie wydarzyło xD
  • Odpowiedz
Czemu na najbliższe GP #f1 w #sts jest tak mało zakładów? Chciałem obstawić safety cara a tu tylko podium możliwe do obstawienia.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bukmacherzy są cwani. Wyłączyli obstawianie Eurowizji, żeby ktoś nie obstawił czasem Izraela na zwycięzcę Eurowizji bo się okazuje patrząc po notowaniach zagranicznych bukmacherów ,że Izrael mocno zyskuje i już awansował z 9 na 2 miejsce i powolutku odrabia straty do Chorwacji. Szkoda . Jakbym obstawił Izrael przy wysokim kursie i nagle wygrałby to miałbym sporo kasy obstawiając mało pieniędzy.

#bukmacherka #bukmacher #sts #efortuna #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy może mi ktoś wytłumaczyć czy dobrze rozumiem regulamin 3x 111 zł bez ryzyka w Totalbet? W regulaminie jest napisane coś takiego :

1. Klienci z tytułu udziału w 3x 111 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA w przypadku, gdy zakład objęty promocją okaże się przegrany
są uprawnieni do otrzymania nagrody w postaci jednorazowego doładowania salda głównego (zwanego dalej:
„Saldem”) w wysokości 100% stawki za każdy z 3 kuponów spełniających warunki promocji.
2. Zakład bez ryzyka przysługuje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sts #bukmacherka #programista15k

Cześć, orientujecie się może jak wygląda sytuacja z automatyzacją obstawiania i zbieraniem danych od różnych bukmacherów? Chciałem napisać małego bota który zbierałby dane i na ich podstawie próbował wrzucać różne zakłady. Pytanie tylko czy:
1) Dane od zakładów bukmacherskich są jakoś łatwo dostępne? Jak robiłbym to jako user to mogłoby jakieś podejrzane zachowanie wykryć i pewnie banować. W jaki sposób robią to aktualnie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThisIsAComment: moje typy z obserwacji są chyba jak wszystkich Bayer Leverkusen, Kitche FC,PSV, Manchester City, Ipswich w swoich ligach, a z tenisa zaskoczę Tereza Valentova
  • Odpowiedz