Stonoga kilka dni temu:

Panie Kaczyński, Panie Ziobro ja wam wybaczam. Wybaczam i proszę o wybaczenie.

Stonoga dzisiaj:

Juan_xD - Stonoga kilka dni temu:
 Panie Kaczyński, Panie Ziobro ja wam wybaczam. Wyb...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stonoga mówił 4 lata temu że ma już paszport przygotowany i ma wszystko w p-----e bo wyjeżdża z kraju i będzie się z was śmiać frajery. A teraz nie ma paszportu i nie może wyjechać z kraju xDD #stonoga
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wiem że to o czym mówi na streamach jest smutne, ale po prostu nie mogę jak zaczyna mówić o pękających kuklach XD
#stonoga
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rydzyk to będzie juz 42 kosciół stawiał,jescze kupcie im dzieci z afryki wy gnoje wy smiecie' XD


K---a wydaje mi się że gdyby stonoga został raperem to na beefach radziłby sobie całkiem niezle ( ͡° ͜ʖ ͡°) #stonoga #heheszki #takbylo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach