Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

yahoomlody
- 29

BlackHawk144
- 8
@yahoomlody: Max Rafatus-Zwierzyński
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Aż mnie kukle zaswędziały #stonoga #podrozujzwykopem
źródło: comment_BLxYX9RBzzYLvX22CHNHUihJ1BpMf36Q.jpg
Pobierz- 0
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 4
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Wyjście Zbysia z więzienia miesiąc przed wyborami, to najlepsze co spotkało polski internet xD
https://www.youtube.com/watch?v=6IvcirVkdag
#stonoga #heheszki
https://www.youtube.com/watch?v=6IvcirVkdag
#stonoga #heheszki
Wielki SKOK PiSu na pół miliarda euro, a w tle brat Zbigniewa Ziobro Witold.
Jest 2017 rok Kaczyński wie, że trzeba poszukiwać inwestorów do zrealizowania jego marzenia bliźniaczych wież w Warszawie.
Chętnych nie ma jednak wielu.
Jedna z warszawskich spółek akcyjnych podpisuje kontrakt biznesowy na mocy którego do Banku PKO S.A wpływa pół miliarda euro.Zgodnie z procedurą w takich przypadkach stosowne organy państwa sprawdzają pochodzenie środków.Wszystko okazuje się być zgodne z prawem
źródło: comment_lkVPksgwp3JgzH040hoWxZkdh7ZCJHgV.jpg
Pobierz- 85
@fluchtlinge_willkommen: Byłoby miło, gdyby okazało się to prawdą, bo to już chyba byłby skandal na sprawę światową. Nie bez powodu mówi się, że jak kraść, to miliony – bo o miliardy to już można się p-----------ć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 71
@kam821: Przeciętna madka to nawet nie umiałaby zapisać takiej liczby jak pół miliarda, także ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fluchtlinge_willkommen Zbyszek pomarańczowe wdzianko zamienił na pasiak.
- 2
@fluchtlinge_willkommen: Ubrał pasiak i od razu zaatakowały wspomnienia ze Sztumu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 60
Komentarz usunięty przez autora
- 3
- 0
- 4
- 0
@Kielek96: Takich stron jest multum, prawdopodobnie zakłada je jedna osoba i jedyna aktywność na nich to dawanie reakcji "haha" pod komentarzami liżącymi dupę Zbysiowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą to niezły świr musi być, bo widzę coś takiego na profilu Stonogi od dawna (kilku lat)
Swoją drogą to niezły świr musi być, bo widzę coś takiego na profilu Stonogi od dawna (kilku lat)
#stonoga
Kochani tym razem ja potrzebuję Waszej pomocy.Kiedy już sam siebie okradłem we własnej firmie Viamot na własną szkodę i dla mego dobra prokuratura zrobiła mi sprawę karną zabezpieczając i przejmując cały mój majątek okazuje się że to o 200.000 zł za mało.Moja fundacja organizuje dla mnie pierwszą akcję pomocową.Potrzebuję 200.000 zł
Możesz mi pomóc wyślij dowolną kwotę na rachunek
54 1090 1841 0000 0001 3164 9631 Fundacja Zbigniewa Stonogi
PAY
źródło: comment_abaN8SIrvG7mV9uyPcsStubKXsFThCDK.jpg
Pobierz@asd23434asd: a to on nie wpłacił tych pieniędzy? Bo coś tam gadał że to jego adwokat za niego założył
- 1

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Qiepka: Ale to jest piekne xD
- 2
oto wasz idol #stonoga #zbigniewstonoga

konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 38

- 6
@dominowiak: pomijając fajną bekę stonogi to tego dziecka strach się bać pełna nienawiści i zła ... w sumie pięknie reprezentuje fajnie całe "pokojowe" lewactwo, niezależnie od poglądów.
- 14
pełna nienawiści i zła
@sEB-q: mimika spowodowana pewnie zaburzeniami, na które cierpi, a które są skrzętnie wykorzystywane przez tych, co ją pociągają za sznureczki.
#stonoga już własne przeróbki robi xDD

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Niebadzsmokiem: Zbysiu widze w wybornej formie




















