Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielki SKOK PiSu na pół miliarda euro, a w tle brat Zbigniewa Ziobro Witold.

Jest 2017 rok Kaczyński wie, że trzeba poszukiwać inwestorów do zrealizowania jego marzenia bliźniaczych wież w Warszawie.

Chętnych nie ma jednak wielu.

Jedna z warszawskich spółek akcyjnych podpisuje kontrakt biznesowy na mocy którego do Banku PKO S.A wpływa pół miliarda euro.Zgodnie z procedurą w takich przypadkach stosowne organy państwa sprawdzają pochodzenie środków.Wszystko okazuje się być zgodne z prawem
fluchtlinge_willkommen - > Wielki SKOK PiSu na pół miliarda euro, a w tle brat Zbigni...

źródło: comment_lkVPksgwp3JgzH040hoWxZkdh7ZCJHgV.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fluchtlinge_willkommen: Byłoby miło, gdyby okazało się to prawdą, bo to już chyba byłby skandal na sprawę światową. Nie bez powodu mówi się, że jak kraść, to miliony – bo o miliardy to już można się p-----------ć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kielek96: Takich stron jest multum, prawdopodobnie zakłada je jedna osoba i jedyna aktywność na nich to dawanie reakcji "haha" pod komentarzami liżącymi dupę Zbysiowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą to niezły świr musi być, bo widzę coś takiego na profilu Stonogi od dawna (kilku lat)
  • Odpowiedz
#stonoga

Kochani tym razem ja potrzebuję Waszej pomocy.Kiedy już sam siebie okradłem we własnej firmie Viamot na własną szkodę i dla mego dobra prokuratura zrobiła mi sprawę karną zabezpieczając i przejmując cały mój majątek okazuje się że to o 200.000 zł za mało.Moja fundacja organizuje dla mnie pierwszą akcję pomocową.Potrzebuję 200.000 zł

Możesz mi pomóc wyślij dowolną kwotę na rachunek

54 1090 1841 0000 0001 3164 9631 Fundacja Zbigniewa Stonogi

PAY
fluchtlinge_willkommen - #stonoga

 Kochani tym razem ja potrzebuję Waszej pomocy.Ki...

źródło: comment_abaN8SIrvG7mV9uyPcsStubKXsFThCDK.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dominowiak: pomijając fajną bekę stonogi to tego dziecka strach się bać pełna nienawiści i zła ... w sumie pięknie reprezentuje fajnie całe "pokojowe" lewactwo, niezależnie od poglądów.
  • Odpowiedz
pełna nienawiści i zła


@sEB-q: mimika spowodowana pewnie zaburzeniami, na które cierpi, a które są skrzętnie wykorzystywane przez tych, co ją pociągają za sznureczki.
  • Odpowiedz