Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@mordownia-info: hurr durr, jak to wipe po tygodniu, na serwerze gra jeszcze 10 osób!
niedoświadczony gracz szuka kompanów do gry w #rust
- 15
- 10
- 10
Z okazji osiągnięcia nowego rekordu na naszym serwerze Rust (200 osób online) organizujemy konkurs.
Każdy kto zapulsuje ten wpis będzie miał szansę zagrać w Rust.
#rust #rustzwykopem
Każdy kto zapulsuje ten wpis będzie miał szansę zagrać w Rust.
#rust #rustzwykopem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@only: E szkoda zachodu, ale dzieki, ja się przerzucę na inną grę po prostu. Nicków nie pamiętam, ale jakby wam się nudziło to oni mieli dużą bazę na wodzie i mniejszą w okolicach V i W15
- 3
- 1
Świeży WIPE 03.03.2017 16:00
Vanilla 4k do 200 osób
Lawless
Aby połączyć się z serwerem wpisujemy w konsoli (dostępna pod f1) client.connect 91.121.142.210:28015
lub szukamy po nazwie serwera W SERWERACH COMMUNITY:
Vanilla 4k do 200 osób
Lawless
Aby połączyć się z serwerem wpisujemy w konsoli (dostępna pod f1) client.connect 91.121.142.210:28015
lub szukamy po nazwie serwera W SERWERACH COMMUNITY:
@borys_s:
Czy mógłbyś przestać spamować tym serwerem co chwilę?
Czy mógłbyś przestać spamować tym serwerem co chwilę?
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Gdzie mirki grajo po wipe?
#rust
#rust
@Killuminatii tak
Mam c2q 8300, 4gb ram i gtx 260 cośtam core oc i zwykly dysk 7200. Rust mi scina, freezuje jak chodze i sie obracam. czego to jest wina? Wszystko do wymiany? czy moze tylko dysk bo ora niemilosiernie.
#rust
#rust
@Buizel:
i5 2 generacji a najepeiej 4
8gb ramu to absolutne minimum do rusta, na 32 podobno sie juz dobrze gra
Dysk ok, gtx mam 750ti na najnizszych jest 40+fps
i5 2 generacji a najepeiej 4
8gb ramu to absolutne minimum do rusta, na 32 podobno sie juz dobrze gra
Dysk ok, gtx mam 750ti na najnizszych jest 40+fps
@Buizel: 750ti 5stowek wiec polecam. Do wiekszosci gier ale w ruscie brakuje mi strasznie. Wersja 2gb palita najlepsza.
Ramu mam 8 ale ladowanie to porazka, no i system stoi osobno na ssd, jak masz winde 10 i odpala Ci skanowanie w tle na tym samym dysku co rust to nic nie poradzisz. Najlepiej 2 osobne dac.
Ramu mam 8 ale ladowanie to porazka, no i system stoi osobno na ssd, jak masz winde 10 i odpala Ci skanowanie w tle na tym samym dysku co rust to nic nie poradzisz. Najlepiej 2 osobne dac.
- 5
Czołem Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Razem ze znajomymi założyliśmy jakiś czas temu nowy serwer w Ruscie.
Serwer nazywa się "Piknik na skraju rdzy".
Serwer jest modowany (większy gather, loot, itd.) Mamy serwer Discord, który jest głównym sposobem komunikacji z adminami.
Jesteśmy kulturalną administracją, która szanuje graczy i was nie oszuka.
W razie pytań wbijajcie na Discorda, tam udzielimy odpowiedzi na każde pytanie. Jutro wieczorem wipe więc zapraszamy do gry na świeżym serwerze. (⌐ ͡■
Razem ze znajomymi założyliśmy jakiś czas temu nowy serwer w Ruscie.
Serwer nazywa się "Piknik na skraju rdzy".
Serwer jest modowany (większy gather, loot, itd.) Mamy serwer Discord, który jest głównym sposobem komunikacji z adminami.
Jesteśmy kulturalną administracją, która szanuje graczy i was nie oszuka.
W razie pytań wbijajcie na Discorda, tam udzielimy odpowiedzi na każde pytanie. Jutro wieczorem wipe więc zapraszamy do gry na świeżym serwerze. (⌐ ͡■
- 0
@skull_pain: :<
- 0
@Psyduck1: http://playrust.io/map/?pnsr.pl:28015 A tutaj jeszcze mapka
Bawie się w tworzenie kamieni w #rust narazie mam 3, fajne ci to jest :)
źródło: comment_x40sL5IdtbgbiELH9hhY3mjYI9fErj15.jpg
Pobierz@GrzegorzPorada: można je jakoś dodać do gry?
- 0
@Killuminatii: Mozna glosowac na prace ludzi i jak cos jest popularne to dodaja, cos jak skiny w csgo.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@rlshd: ile macie osob? wbijecie na mordownie w ciagu 10 minut? i na discorda pogadac?
- 0
@pieczywowewiadrze: moge wbic i pogadac w ciagu 10 minut, stalej ekipy mam okolo 8 osob, ale polowa robi sobie przerwe do marca
- 1
Szukamy 1-3 mirków do wspólnego grania, serwer: mordownia #rustzwykopem #rust #grajzwykopem :) steam: /id/fristo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@testoviron_rolex: w sumie można
- 0
@testoviron_rolex: nie
- 1
Jakiś serwerek ma dzisiaj wipe?
#rust
#rust
@Madio418: wczoraj miala mordownia. A tak to wipy sa w pierwszy czwartek miesiaca wszedzie
- 1
@Drakalen: pw do mnie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@only: ok sprawdzimy błędy tak szybko jak się da, chwilowo nikogo nie ma :(



















#rustzwykopem