@VrubeL: A jakże. W Rosji znakomite przygotowanie swojej słuzby czdrowia i nadzorujacej władzy chwala od tygodni pokazujac, jak w Europie nie potrafią sobie poradzić.
  • Odpowiedz
Zgłaszać jeden z najbardziej rakowych kanałów na #youtube: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw

#niezaleznatelewizja. To tu swoją karierę rozpoczął Jerzy Zięba, to tu rozsławili się #antyszczepionkowcy, to tu puszczane są #fakenews o #5g .

Przykładowe filmiki:
https://www.youtube.com/watch?v=4fhezw-8_pM - początek kariery Jerzego Zięby (pierwszy film
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@willard: Gubernator mówił ,że nie bedzie koementował wpisu troli. Ale jest juz z 10 tekstów na ria nowosti i burza jakby to było stanoiwsko polskiego msz.
może w popołudniowych programach tv porsza temat.
  • Odpowiedz
@szurszur: się dziwisz czy inny popiełuszko
wejdź na wykop peel
- lewacka lesbijka popełniła przestępstwo
- prawicowy youtuber (z 16 subami) chwali polski żont
- czarny ukradł ciastko
- muzułmanin chce szariatu w eu
itp itd
  • Odpowiedz
@szurszur: Najlepszy był Maciejczuk miał rolę Polaka oszołoma i rusofoba dostał parę razy na wizji po gębie, później jeden z jego rozmówców z rosyjskiej TV wyzwał go na pojedynek na ringu w jakiejś lokalnej gali MMA tam zaliczył w------l i zaraz potem ruscy wywalili go z kraju.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedzcie mi, czemu na wypoku nie banuje się takich oczywistych ruskich trolli? Przecież takich powinno się od razu kasować z wszelkich forów i mediów społecznościowych od razu.
Poza tym skąd mają tyle plusów? Na prawdę aż tyle ludzi na tym portalu to tacy durnie, czy to od innych śmierdzących wódką trolli?

#koronawirus #wykop #ruskapropaganda
Niesamowicieciekawynick - Powiedzcie mi, czemu na wypoku nie banuje się takich oczywi...

źródło: comment_1584363273tRzyaADpqCyn9jVLXKOoTn.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oho. Ktoś z Moskwy próbował mi wbić na konto na twitterze wynika z alertu jaki dostałem. Mało aktywne, ale wrzucałem kilka grafik jak niedawno Rosjanie w tej dosyć głośnej akcji próbowali wymóc na Polsce bezwarunkową wdzięcznośc za działania Armii Czerwonej i grafiki były udostepniane przez innych.

#ruskapropaganda #twitter
szurszur - Oho. Ktoś z Moskwy próbował mi wbić na konto na twitterze wynika z alertu ...

źródło: comment_1583507227L72nqF9R1m9iVlXpgHJFPa.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach