Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra ale jaki jest tego cel? Bo zakładam ze w ustawce zawsze jest gotowy scenariusz.


@dqdq1: Trzeba założyć że oni sa po prostu tak samo głupi jak ich propaganda ta oficjalna, w której mówią że zniszczyli więcej leosiów i himarsów niż zachód posiada. xD
  • Odpowiedz
@SzeregowyRownolegly:

Koniasz 02.08.2014, 22:50:39
....: Sprzęt wojskowy kosztuje grube pieniądze. Biedna gospodarka choćby wydawała większą część pkb na armie nie wytrzyma długo. Pojedź sobie do Rosji ale do mniejszych miasteczek to zobaczysz co to znaczy bieda
  • Odpowiedz
@paragonik:
Ale dzban, przecież Polska nie odzyska kresów, więc jaki interes ten ktoś widzi w zwycięstwie r0sji nad ukrainą i jej ewentualnym upadku? Że to jakaś symboliczna zemsta dokonana przez r0sję na Ukrainie i Polak się ma po tym lepiej poczuć, czy jak?

r0sja ma d*upie czy jakiś Polak poczuje się lepiej lub gorzej, bo nie dokonują inwazji i nie popełniają mordów na ukraincach dla naszej satysfakcji, tylko realizują swoje własne
  • Odpowiedz
@bombastick najs, w takim tempie za 3 miesiące przejdą pas przesłaniania i podejdą pod pierwszą z trzech linii obronnych, tam tylko 10 lat mięsnych szturmów i droga na melitopol stoi otworem
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JPRW: cykl ukraińskich oficjeli w rosyjskiej propagandzie: śmiertelnie trafiony -> może jednak nie śmiertelnie ale leży w śpiączce i będzie inwalidą do końca życia -> rzekoma ofiara nagrywa filmik cała i zdrowa -> szukanie kolejnej osoby... i tak w kółko xD
  • Odpowiedz