A Johna Frusciante to znacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Były gitarzysta RHCP, który odszedł z zespołu bo nie lubił sławy i chcial robić muzykę po swojemu. Wychodzi mi idealnie IMO. Tutaj utwór "Falling" zagrany przez niego. #muzyka #rhcp #gitara
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 5

- 5
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dzisiaj druga ankieta eliminacyjna #zespolwszechczasow
Dzisiejsza kategoria to szeroko pojęty #rock
2 zespoły przechodzą dalej 8 odpada. Oczywiście będzie więcej rockowych ankiet eliminacyjnych, więc nie denerwujcie się, że nie ma waszego ulubionego, bo możliwe, że będzie później.
A więc głosujemy
Wrzucajcie wasze ulubione kawałki
#pinkfloyd #ledzeppelin #queen #muzyka #reospeedwagon #rhcp #deeppurple #acdc
Dzisiejsza kategoria to szeroko pojęty #rock
2 zespoły przechodzą dalej 8 odpada. Oczywiście będzie więcej rockowych ankiet eliminacyjnych, więc nie denerwujcie się, że nie ma waszego ulubionego, bo możliwe, że będzie później.
A więc głosujemy
Wrzucajcie wasze ulubione kawałki
#pinkfloyd #ledzeppelin #queen #muzyka #reospeedwagon #rhcp #deeppurple #acdc
Wybieram?
- Rainbow 3.6% (4)
- REO Speedwagon 2.7% (3)
- Queen 17.0% (19)
- The Doors 4.5% (5)
- Red Hot Chili Peppers 10.7% (12)
- Deep Purple 6.3% (7)
- Led Zeppelin 8.0% (9)
- Pink Floyd 35.7% (40)
- AC/DC 8.9% (10)
- Guns'n Roses 2.7% (3)
Wiadomo, że Rainbow.

@Johnny_Diesel: Pewnie, że Rainbow. Dio i Blackmore to magia. Lepsze od Floydów...
- 12
Dzień 18: Piosenka która powstała w roku Twoich urodzin.
Red Hot Chili Peppers - Scar Tissue
#100daymusicchallenge #rhcp
Red Hot Chili Peppers - Scar Tissue
#100daymusicchallenge #rhcp

Dzień 14: Piosenka z fajnym teledyskiem.
Jeden z moich ulubionych teledysków, podobnie jak jeden z moich ulubionych wykonawców. Co prawda wolę mroczniejsze klimaty, ale ten klip zawsze wywoływał u mnie uśmiech.
#100daymusicchallenge #muzyka #rhcp
Jeden z moich ulubionych teledysków, podobnie jak jeden z moich ulubionych wykonawców. Co prawda wolę mroczniejsze klimaty, ale ten klip zawsze wywoływał u mnie uśmiech.
#100daymusicchallenge #muzyka #rhcp

- 2
@Admirau_Feels: Faktycznie ma coś w sobie. Animacja w momencie powstania wideoklipu robiła wrażenie.
- 13
Idealny utwór na gorsze dni, Frusciante to jednak geniusz którego muzyka z papryczkami oraz starsza solowa to ukojenie dla moich uszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Red Hot Chili Peppers - Otherside
#muzyka #kultura #rhcp #frusciante #redhotchilipeppers #rock #00s
Red Hot Chili Peppers - Otherside
#muzyka #kultura #rhcp #frusciante #redhotchilipeppers #rock #00s

- 7
Dzień 85: Piosenka, którą zawsze przełączasz mimo że masz ją na odtwarzaczu.
Red Hot Chili Peppers - Can't Stop
#100daymusicchallenge #muzyka #rhcp
Red Hot Chili Peppers - Can't Stop
#100daymusicchallenge #muzyka #rhcp

@Kafarov: Mam tak samo xD
- 1
@Lubiepoziomki: RHCP słuchało się sto lat temu
- 11
Dzień 7: Ulubiona piosenka
Red Hot Chili Peppers - Can't stop
https://www.youtube.com/watch?v=BfOdWSiyWoc
#100daymusicchallenge #redhotchilipeppers #rhcp #rock #muzyka
Red Hot Chili Peppers - Can't stop
https://www.youtube.com/watch?v=BfOdWSiyWoc
#100daymusicchallenge #redhotchilipeppers #rhcp #rock #muzyka
@wujeklistonosza: Mój dzwonek na firmowym telefonie xD zawsze odbieram prawie w ostatnim momencie, by sobie jak najdłużej posłuchać (ʘ‿ʘ)
konto usunięte via Android
- 0
@wujeklistonosza z jednej strony kocham ten riff a z drugiej nienawidze #pdk
konto usunięte via Android
- 6

- 10


- 7
Dzień 51: Dobra letnia piosenka
Nie ma czegoś takiego jak "dobra letnia piosenka". Dlatego RHCP.
Red Hot Chili Peppers - Californication
#100daymusicchallenge #rhcp #rock #muzyka
Nie ma czegoś takiego jak "dobra letnia piosenka". Dlatego RHCP.
Red Hot Chili Peppers - Californication
#100daymusicchallenge #rhcp #rock #muzyka

- 5

Z La Cigale najlepsze Don't Forget Me.
- 0
@jack_bauer: mi akurat to najbardziej podchodzi, ale kilka utworów z tego koncertu jest spieprzona ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@sugar_kane Również uwielbiam jego solową twórczość, ale trudno mi porównywać dwie całkowicie inne gatunki. Nie mniej, Ataxia - to jest najbardziej zajebisty projekt członków RHCP (w tym Fru) jaki jest pod słońcem! :D
- 0
@MrFruu: no to pewka :) josh jest super
























No i Bartek Koziczyński to spoko gościu jest! :)