Chilling Adventures of Sabrina - recenzja serialu, który znienawidziliby w Trouniu, gdyby mieli tam Netflixa
Dreszcze niepokoju mogą po kręgosłupie przejść tym, którzy po Chilling Adventures of Sabrina spodziewali się lekko podszytej grozą opowieści o nastolatce.
Kiedy przychodzi do seansu, Chilling Adventures of Sabrina okazuje się historią pełną piekielnych bezeceństw. Kiedyś kościelne ruchy paliły na stosie Harryego Pottera i gdyby była taka możliwość, to zapewne dostałoby się również Sabrinie. Jednak z uwagi
popkulturysci - Chilling Adventures of Sabrina - recenzja serialu, który znienawidzil...

źródło: comment_JyiofKsEltzhcJKsph7h8tHbLJJQ8xk4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Historia nie traci na jakości ani trochę, a wręcz odnoszę wrażenie, że z każdym tomem robi się tu coraz lepiej. Główna postać jest nieustannie rozwijana, staje się coraz bardziej wielowarstwowa. Wiemy doskonale, że wyszedł już trzeci tom, dlatego nadrabiamy zaległości. Oczywiście kontynuacja również zagości na naszej stronie! Dzisiaj jednak kilka słów o drugim tomie Transmetropolitan.

▶️ Polityczne mechanizmy w cyberpunkowym wydaniu. „Transmetropolitan, Tom 2” – Recenzja

Autor: @mich_uj
szogu3 - Historia nie traci na jakości ani trochę, a wręcz odnoszę wrażenie, że z każ...

źródło: comment_hbi1zTw9Z9MQtmJopO1V5jFmhpHHRIPc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-mangi-seto-utsumi-volume-1/
Jestem dość mocno przekonana, że Seto Utsumi to książka dla osób mających dobre doświadczenia z liceum… czyli raczej dorosłych. Spodoba się lubiącym Taniguchiego czy Asano, a GTO już niekoniecznie. Czy warto to czytać przed trzydziestką? Nie mam pojęcia, spróbujcie i dajcie znać. Dla mnie samej manga Konomoto nie była tylko okazją do wspominania, po prostu przyjemnie mi się ją czytało, trochę medytacyjnie. Na pewno zostawia czytelnikowi dość oddechu, żeby pozastanawiać się
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-mangi-seto-utsumi-volume-1/
Jeste...

źródło: comment_iBVcbMCZo7R5h7Vtd3ANDPoNAVkGfxCA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-planszowej-ethnos/
Ethnos to bardzo prosta i szybka gra, która świetnie sprawdza się jako pierwszy tytuł area control w kolekcji. Jeżeli jesteście początkującymi graczami i nie zrazi Was szata graficzna, to do końcowej oceny dodajcie jeden punkcik, bo możecie spędzić przy niej kilkanaście przyjemnych godzin. Osoby preferujące bardziej złożone gry z pewnością mają już na swoich półkach tytuły bardziej odpowiadające ich wymaganiom i beż żalu mogą sobie Ethnosa odpuścić. Recenzja gry planszowej Ethnos
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-planszowej-ethnos/
Ethnos to ...

źródło: comment_usRYtVtWKNaGwrooHyZuX81K1Lx3tlbG.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dechiko

Jestem świeżo po seansie w sumie jakieś 2 minuty temu skończyłem i na0rawde było warto historia w filmie jest prosta ale za to bardzo dobre i film strasznie grał mi na emocjach zwłaszcza pod koniec n() ale mnie bardzo łatwo złamać :V co do wizuali to 10/10 piękne tła świetnie designy postaci jak i cała animacja dziwiekowo tak samo oglądanie na kine domowym 5:1 to istna
Galbrovsky - @Dechiko

Jestem świeżo po seansie w sumie jakieś 2 minuty temu skończył...

źródło: comment_W2WVsxvT6EjkpAG6h1WI3cOrr00Ed3nn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-berlin-miasto-dymu/
Berlin to znakomita opowieść, godna polecenia każdemu ambitnemu i wymagającemu czytelnikowi. Nie jest to prosta i lekka lektura, ale za to bardzo satysfakcjonująca, poruszająca i zapadająca w pamięć. Po prostu rewelacja. Recenzja komiksu Berlin: Miasto dymu
#recenzja #komiks #komiksy #berlin
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-berlin-miasto-dymu/
Berli...

źródło: comment_bQNGMmKzfyaqVvazPBNMOgGU55eJZ4Pd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeżeli jeszcze nie słyszeliście to gorąco polecam Capterre do "dorabiania" online. Za wystawienie 10 opinii programów można dostać $100 - prawie 400 zł za godzinę roboty (trudno to komukolwiek przebić;). Wystarczy wejść, zalogować się przez LinkedIn-a i wystawić najpierw jedną opinię. Po jakimś czasie (u mnie ponad miesiąc - trochę długo) dostaje się mejla zachęcającego do wystawienia 10 płatnych opinii.

Jeżeli nie mieszkasz w USA to nagrodę możesz odebrać albo w postaci prepaid
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TydyTydy: wiem, wyglada jak jakas slaba reklama bitcoina albo innego dascoina...

Wejdz w link do Reddita i tam poczytaj sobie wiecej.

Moze To Cie przekona, moze nie - wysylam tez potwierdzenie takie jakie moge. najpierw mejl od Capterry z linkiem do karty Visa. Pozniej potwierdzenie z konta Visy z widoczna transakcja na paypala i pozniej widok z paypala. wiecej dac nie moge.

Jezeli nie jestes pewien - nie musisz kozystac
stilu - @TydyTydy: wiem, wyglada jak jakas slaba reklama bitcoina albo innego dascoin...

źródło: comment_A8rJnPbjFE7o4sYlA1Ho4KgZpRKw0kbd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Hej,

Używasz jeszcze Capterra?
Jak napiszesz recenzję Nozbe (fajny program zrobiony przez Polaków) to nagroda to $15
Link

Jak
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-koniec-zxxxanego-swiata/
Mam nieodparte wrażenie, że ta historia odarta jest z emocji jedynie pozornie – podskórnie aż kipi od uczuć. Koniec zxxxanego świata to intensywna rzecz, mocno kopiąca po głowie. Recenzja komiksu Koniec zxxxanego świata
#recenzja #komiks #komiksy #seriale
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-koniec-zxxxanego-swiata/
...

źródło: comment_rnaTrFqhfkuTXHjOGnEC8DDS0W5bsERi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy komiks dla dzieci może cieszyć również dorosłego? Ernest i Rebeka. Mój kumpel mikrob udowadnia, że tak! I to jeszcze jak! Szczególnie, jeżeli twórca scenariusza dołoży tam jeszcze nutę dramatu, a wszystko zaserwuje się nam w bardzo przyjemniej dla oka oprawie.

Gotowi na naukę mikrobii? Ernest i Rebeka. Mój kumpel mikrob. – Tom 1

Ernest i Rebeka. Mój kumpel mikrob. to słodko-gorzka, ale mądra opowieść, która wzrusza i bawi nie tylko młodych czytelników.

Chcielibyście
szogu3 - Czy komiks dla dzieci może cieszyć również dorosłego? Ernest i Rebeka. Mój k...

źródło: comment_axiO650Vocscnv0Y2WkraNhYkDx8Lc3H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach