@Hajak: WTF nie dostałem powiadomienia i chyba nie tylko ja patrząc na to, że po półtorej godziny tylko ja dałem plusa... Wypok 2.0 działa wspaniałe (-‸ლ)
Ale co by nie było to Najsloooooooooodszych snów mój kochany Hajaczku mmmmmmua :*********
1 art w ciągu dwóch godzin? chyba tylko ja piję dziś do ekranu, na dodatek sobie oshi no ko obejrzałem (╥﹏╥) #megumin #konosuba #anime #randomanimeshit
@LatajacaPapryka512: W dodatku coś plusy nie działają na wykopie. Ciągle widać 0 plusów ale jeśli zaplusujemy to widzimy ile osób dało plusa. Co pijesz?