Ja nie rozumiem oburzenia ludzi na to wesele, przecież "normalny" Quebo wygląda jak totalny freak, przypominam że on ma wytatuowane wifi na czubku głosy.. To co lepiej zostało odebrane przez tych staruchów na weselu? Skromny ziomek w niebieskim polo i garniturze z vitkac czy Quebo wyglądający jak klaun może w zielonych włosach?
#quebonafide
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no i fajnie, tancza sobie wszyscy szczesliwy
Ale oczywiście przyjdą tacy co będą to rozbijać na małe części i szukać tego najgorszego.
Nie rozumiem ludzi którzy myślą że Quebo by robił coś co innym by po prostu przeszkadzało
#quebonafide
Farezowsky - no i fajnie, tancza sobie wszyscy szczesliwy
Ale oczywiście przyjdą tac...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Farezowsky: najbardziej smutne jest to że takich typów jest tysiące i żadna kobieta na nich nie spojrzy a jak znany raper przybiera image przegrywa piwniczaka z depresją to jest wielki hajp. Jedno przyznam, człowiek poruszy ważny temat. Ale nie liczę na to, że tacy goście będą kiedykolwiek zauważani.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dudi-dudi: nie ma to jak sobie robić kampanię reklamową (bo z tego co czytam jego nowy wizerunek do tego służy) na weselu kolegi.
  • Odpowiedz