#quebonafide podobalo sie dla mnie to show.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

01100011011010000110000101101101
- 6
Be_dogie
via Wykop- 0
@01100011011010000110000101101101: to się już skończyło? nie ma nic więcej, tylko ten musical czy jeszcze coś jest?
- 8
konto usunięte via Wykop
- 2
@RybOssom: dołączam się do prośby
@RybOssom: teściowa zadzwoniła dałem pauzę a potem się okazało że nie można przewinąć 🙄
- 4
#quebonafide ale że znowu Sentino?
źródło: 1000008242
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@RAKU19: domyśliłem się xD
- 0
#quebonafide ajajaj nowotwór 😞
@Wujek_Judasz: XD
@Wujek_Judas oho, autyzm alert
- 102
Już wiem czemu mi się odechciało tutaj aż tak udzielać.
Mam wrażenie że tutaj same osoby negatywnie nastawiona do wszystkiego i jak z tego mema co zakazują innym się dobrze bawić
#quebonafide #polskirap
Mam wrażenie że tutaj same osoby negatywnie nastawiona do wszystkiego i jak z tego mema co zakazują innym się dobrze bawić
#quebonafide #polskirap
@Farezowsky: tru, mi też się bardzo podobało
@Farezowsky: @lashan121 @Season6 to jazda stąd jak boli was że ktoś ma odmienne zdanie
ja właśnie z powodu takich jak wy nie używam innych sociali bo się użerać trzeba z płatkami śniegu
ja właśnie z powodu takich jak wy nie używam innych sociali bo się użerać trzeba z płatkami śniegu
- 0
#quebonafide ej to się już skończyło? tylko godzinę trwało czy coś jeszcze jest? bo chyba dużo nie straciłem? najmocniejsze to nie wiem chyba ten diss na szroeder (całkiem śmieszne)?
Ma ktoś nagranie z live’a?
#quebonafide
#quebonafide
- 19
Sztuka przez duże S, piękny musical, bo tak to można nazwać, nie żałuję żadnej wydanej złotówki, Kuba tutaj potwierdza że jest jednym z najlepszych artystów w kraju i spokojnie odnalazłby się na scenie międzynarodowej, taki Lewandowski naszej rap gry, mimo że mało rapowe przedstawienie. Oby więcej takich person przebijało się do świata medialnego w Polsce.
#quebonafide #muzyka #gruparatowaniapoziomu #sztuka
#quebonafide #muzyka #gruparatowaniapoziomu #sztuka
@groovyK: przecież w takim USA to on by nawet nie był przeciętniakiem
@groovyK podzielam Twoje zdanie, coś pięknego. Mega dopracowany projekt, Quebo bardzo dobrze śpiewa. Dużo odniesień do tematów depresji i chorób psychicznych jak i szukania swojej ścieżki w życiu z czym w sumie się mocno utożsamiam.
- 0
Czy #quebonafide to artysta warty uwagi?
Mówiąc szczerze, przez ostatnie lata nie miałem okazji usłyszeć czegokolwiek autorstwa tego gościa. To nawet dziwne, biorąc pod uwagę, że pierwszy raz usłyszałem o nim na studiach, w akademiku, a to było pewne ponad 10 lat temu. Z pewnością nie zachęcili mnie do tego "ambasadorzy" artysty, bo jeden to był męczący ćpunek z poczuciem wyższości, bo on wtedy "dorabiał się" w MLM, drugi to
Mówiąc szczerze, przez ostatnie lata nie miałem okazji usłyszeć czegokolwiek autorstwa tego gościa. To nawet dziwne, biorąc pod uwagę, że pierwszy raz usłyszałem o nim na studiach, w akademiku, a to było pewne ponad 10 lat temu. Z pewnością nie zachęcili mnie do tego "ambasadorzy" artysty, bo jeden to był męczący ćpunek z poczuciem wyższości, bo on wtedy "dorabiał się" w MLM, drugi to
Czy warto zapoznać się z twórczością quebonafide?
- Tak 62.1% (100)
- Nie 22.4% (36)
- Ujdzie 15.5% (25)
@salo91 Kilka utworów ma godnych przesłuchania, ale dla mnie większość to takie 3-4/10, może to nie mój klimat, bardziej wolę coś w stylu Kartky
- 1
@19216811: a no zapomniałem dodać, że jak kojarzę jego wizerunek, to mam wrażenie, że gość jest jakimś artystą wybitnym, wyróżniającym się, takim "intelektualistycznym", natomiast jak już od kogoś słyszę o nim zachwyty, to tak lekko zajeżdża klasą niższą-wyższą czy średnią-niższą, w sensie intelektualnym. Nie jest to patola, ale zazwyczaj jakiś absolwent studiów licencjackich turystyki w hajnówce, który uważa, że nie jest taki mainstreamowy jak wszyscy inni.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sebastian-rogalski przecież do tego były bilety na koncert live
@Goronco: nie było, ci co kupili dostęp do tego co było dzisiaj w pierwszych pulach dostali możliwość zakupu biletu na normalny koncert w pierwszej kolejności, ale chyba ktoś coś zepsuł i finalnie wszyscy wtedy mogli kupować stąd się zrobił drugi koncert xD
#quebonafide jak działa ta strona ptoszek że minie wywaliło ze wszysstkich kont googla? shakowali mnie?
@Janusz_Rekina dzwonić po wsparcie Microsoftu
- 0
- 1
#quebonafide geniusz, wybitny Polak
- 3
ten twitter to jakiś inny świat xD
#quebonafide
#quebonafide
źródło: ddd
Pobierz#quebonafide wywiad i winiego, wywiad u stanowskiego, gdzie opowiadał jakieś kocopoły o ghostwritingu dla bts xd przecież to było oczywiste, że wleci zaraz jakaś komercja
@Ulic_Qel_Droma: o tym ghostwritingu juz pisał 3 lata temu na twitterze
#quebonafide
Ma guza w mózgu
Ma guza w mózgu
- 1





















