Już wiem czemu mi się odechciało tutaj aż tak udzielać.

Mam wrażenie że tutaj same osoby negatywnie nastawiona do wszystkiego i jak z tego mema co zakazują innym się dobrze bawić
#quebonafide #polskirap
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#quebonafide ej to się już skończyło? tylko godzinę trwało czy coś jeszcze jest? bo chyba dużo nie straciłem? najmocniejsze to nie wiem chyba ten diss na szroeder (całkiem śmieszne)?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sztuka przez duże S, piękny musical, bo tak to można nazwać, nie żałuję żadnej wydanej złotówki, Kuba tutaj potwierdza że jest jednym z najlepszych artystów w kraju i spokojnie odnalazłby się na scenie międzynarodowej, taki Lewandowski naszej rap gry, mimo że mało rapowe przedstawienie. Oby więcej takich person przebijało się do świata medialnego w Polsce.
#quebonafide #muzyka #gruparatowaniapoziomu #sztuka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@groovyK podzielam Twoje zdanie, coś pięknego. Mega dopracowany projekt, Quebo bardzo dobrze śpiewa. Dużo odniesień do tematów depresji i chorób psychicznych jak i szukania swojej ścieżki w życiu z czym w sumie się mocno utożsamiam.
  • Odpowiedz
Czy #quebonafide to artysta warty uwagi?

Mówiąc szczerze, przez ostatnie lata nie miałem okazji usłyszeć czegokolwiek autorstwa tego gościa. To nawet dziwne, biorąc pod uwagę, że pierwszy raz usłyszałem o nim na studiach, w akademiku, a to było pewne ponad 10 lat temu. Z pewnością nie zachęcili mnie do tego "ambasadorzy" artysty, bo jeden to był męczący ćpunek z poczuciem wyższości, bo on wtedy "dorabiał się" w MLM, drugi to

Czy warto zapoznać się z twórczością quebonafide?

  • Tak 62.1% (100)
  • Nie 22.4% (36)
  • Ujdzie 15.5% (25)

Oddanych głosów: 161

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@19216811: a no zapomniałem dodać, że jak kojarzę jego wizerunek, to mam wrażenie, że gość jest jakimś artystą wybitnym, wyróżniającym się, takim "intelektualistycznym", natomiast jak już od kogoś słyszę o nim zachwyty, to tak lekko zajeżdża klasą niższą-wyższą czy średnią-niższą, w sensie intelektualnym. Nie jest to patola, ale zazwyczaj jakiś absolwent studiów licencjackich turystyki w hajnówce, który uważa, że nie jest taki mainstreamowy jak wszyscy inni.
  • Odpowiedz
@Goronco: nie było, ci co kupili dostęp do tego co było dzisiaj w pierwszych pulach dostali możliwość zakupu biletu na normalny koncert w pierwszej kolejności, ale chyba ktoś coś zepsuł i finalnie wszyscy wtedy mogli kupować stąd się zrobił drugi koncert xD
  • Odpowiedz